مروری بر دوبرال

آیا تنها دلیل شادی در زندگی پولدار شدن است؟

پولدار شدن,کسب درامد,کسب درآمد اینترنتی

آیا پول در آوردن موجب شادی در زندگی می شود؟

 

شادی؛ همان چیزی که همه ما شبانه روز برای به دست آوردنش تلاش می کنیم اما اغلب نتیجه خاصی از این همه دویدن نمی گیریم. به نظر شما علت چیست؟ چرا با این همه تلاش باز هم شادی پدیده دوری است؟ فکر می کنید کدام دسته از انسان ها زندگی شادتری تجربه می کنند؟ آنها که بسیار کار می کنند یا آنهایی که به فکر خوشی های کوچک زندگی هستند؟
زندگی، اگرچه اغلب ما این روزها به دنبال داشتن زندگی شاد هستیم ولی به نظر می رسد در انتخاب مسیر اشتباه کرده ایم. خلاف تصور بسیاری از انسان های امروز وجود شادی با پول گره نخورده است، در واقع کردن زیاد برای به دست آوردن پول بیشتر به معنای بهره مندی از زندگی شادتر نیست. به همین دلیل است که دانشمندان می گویند:افرادی که ترجیح می دهند زمان بیشتری را صرف پرداختن به شادی ها و سرگرمی های زندگی بکنند و کمتر به فکر به دست آوردن پول بیشتر هستند اغلب زندگی شادتر را تجربه می کنند.
برای افرادی که زندگی را در سپری کردن معنی دار روزها و رسیدگی به سرگرمی کوچک و بزرگ معنا می کنند شادتر و با سرخوشی بیشتری است. این افراد اغلب بیشتر زمان خود را صرف کارهای مورد علاقه شان می کنند، در کنار خانواده و عزیزانشان می مانند و از هیچ کاری برای خوشحالی بیشتر در زندگی دریغ نمی کنند. این گروه، زمان کمتری را صرف تمیزکردن خانه و دیگر کارهای مرتبط می کنند و اغلب چندان به فکر درآمدهای آن چنانی نیستند.
شاید ضوابط و قواعد زندگی امروز، انسان موفق را با میزان ثروت، مدل ماشین و اندازه خانه معنی کند؛ ولی حقیقت اینجاست کسانی در زندگی برنده هستند که بیشتر از همه این ها به عزیزان و گذراندن وقت با آنها فکر می کنند. برای این افراد نه پول بلکه لب خندان خودشان و آنهایی که دوستشان دارند با ارزش ترین اتفاق زندگی است . بنابراین اگر می خواهید، زندگی شادتر و سالم تر داشته باشید بیش از آنکه به فکر کار و پول باشید برای گذراندن وقت با دیگران و رسیدگی به سرگرمی ها برنامه ریزی بکنید.

 

منبع: شفقنا زندگی

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس