مروری بر دوبرال

نکات زناشویی که زنان باید بدانند

مجموعه : مسائل زناشویی

نکات زناشویی,مشکلات زندگی,شیرینی زندگی

۷ نکته زناشویی که هر زنی باید در مورد مردان بداند

زندگی زناشویی در عین زیبایی و سادگی که دارد سرشار از نکات ریز و پیچیده است که رعایت آن ها می تواند زندگی شما را بسیار زیباتر از انچه که هست کند.برای این منظور در ادامه نکاتی که هر خانمی برای شناخت بهتر همسر خود باید بداند را قرار داده ایم تا بتوانید رابطه ای دوستانه با همسر خود داشته باشید.

خدا مردان و زنان را متفاوت آفریده است. اغلب اوقات، چیزهایی که برای زنان بسیار با اهمیت هستند به آن اندازه برای مردان اهمیتی ندارند و برعکس. نظریه ها در مورد رفتار مردان بر اساس مطالعات انجام شده بر روی مردان ۱۸ تا ۲۲ ساله شکل گرفته است. زنان اغلب شکایت دارند که رفتار مردان برای آن ها عجیب است. در اینجا، چند نکته ذکر می شود که زنان باید در مورد مردان بدانند :

ذهن شما را نمی خوانند 
مردان ذهن خوانی بلد نیستند و به اندازه بانوان نیز اهل بیان مسائل نیستند. به مردتان بگویید چه می خواهید و او تلاش خواهد کرد آن را به شما بدهد. انتظار نداشته باشید که او به تنهایی انتظارات شما را درک کرده و آن ها را برآورده سازد. به او بگویید چه انتظاری دارید و چه می خواهید. برای مثال، اگر انتظار دارید او به مناسبتی خاص شما را غافلگیر کند، وقتی که به مناسبتی این کار را کرد، به او بگویید که عاشق این کار او هستید.

مردان به احترام نیاز دارند 
مردان در خلوت و در جمع به احترام نیاز دارند. مردها سربلند می شوند وقتی بدانند که شما آن ها را تحسین کرده و به آن ها اعتماد دارید. آن ها بیش از عشق، خواهان احترام هستند. اگر به آن ها احترام بگذارید، آن ها به شما احترام می گذارند و سعی خواهند کرد آن احترام را حفظ کنند. در اصل، احترام چیزی است که فقط می توان آن را به دست آورد. تحقیقات نشان داده است که مردان ترجیح می‌دهند فقدان عواطف عاشقانه را از طرف همسران خود تحمل کنند تا فقدان احترام شان را.

مردان امنیت ندارند 
مردان در ارتباط با نقش شان در زندگی چه در خانه و چه در محل کار به عنوان پدر و شوهر، در معرض خطر قرار دارند. آن ها به لحاظ درونی و مخفیانه آسیب پذیر هستند؛ البته این چیزی است که آن ها به ندرت به آن اذعان می کنند. یک زن باید به نقش شوهرش اذعان داشته باشد زیرا این کار باعث افزایش اعتماد به نفس و حس امنیت در مرد می شود. اگر دست از تایید او بردارید، او احتمالا آن را در جای دیگری جستجو خواهد کرد.

لازم نیست که بی نقص به نظر برسید 
لازم نیست که همیشه مانند یک بازیگر یا مدل به نظر برسید، مردان سادگی و طبیعی بودن را دوست دارند. اگر او شما را دوست دارد، او شما را در بدترین شکل تان هم دوست خواهد داشت. نیازی نیست که شخصیت و قیافه تان را تغییر دهید تا او را خوشحال کنید. خودتان باشید و او شما و زیبایی درونی تان را تحسین خواهد کرد. اینکه وقت بگذارید و برای مناسبت‌های خاص لباس های زیبا بپوشید دلفریب و خوب است، پس به انجام این کار ادامه دهید اما نیازی نیست که برای خرید رفتن هم وقت زیادی صرف آماده شدن کنید.

مردان به فضا هم نیاز دارند 
گاهی اوقات، زنان بیش از حد دلواپس می شوند و بیش از حد درگیر می شوند به طوری که مردان احساس خفگی می کنند. اگر مردتان از شما بخواهد مقداری فضا به او بدهید، دلخور نشوید. او فقط مقداری فضا نیاز دارد و این مسئله هیچ ربطی به شما یا به رابطه شما ندارد. اینکه برای خودتان وقت بگذارید و کار شخصی خودتان را انجام دهید خوب است، شما هم باید از مقداری تنها بودن لذت ببرید.

گوش دادن انتخابی 
تحقیقات نشان داده است مردان و زنان معمولاً به موضوعات متفاوتی برای گفتگو علاقه مند هستند؛ زنان اغلب در مورد عشق، روابط، و افراد دیگر صحبت می کنند در حالی که این موضوعات برای مردان خسته کننده هستند. مردان به ایده پردازی و موضوعات سازنده علاقمند هستند. اگر می خواهید گفتگویی سازنده داشته باشید، درباره موضوعاتی بحث کنید که برای هر دوی شما جذاب هستند.

چیزی بیشتر از تماس جسمی می خواهند 
اگر می خواهید تماس های عاشقانه بیشتری با مردتان داشته باشید، این مسئله باعث افزایش اعتماد به نفس و عملکرد بهتر او در جنبه های زندگی خواهد شد. اگر فاصله جسمی و عاطفی خود را با او زیاد کنید، او احتمالا احساس طردشدگی و عدم امنیت می کند. نزدیک بودن یک عامل مهم در رابطه است. اگر از با هم بودن لذت نمی برید حتما به یک مشاور خانواده مراجعه کنید.

 

منبع: banooyeshahr.com

 

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس