مروری بر دوبرال

با رسیدن به ارگاسم برخی دردها را درمان کنید

فواید ارگاسم شدن,دلایل ارضا شدن,ارگاسم برای درمان بیماری

سردرد و دردهای دیگری که با ارگاسم مدوا میشود

 

زمانی که احساس درد می کنیم به نزد پزشک می رویم و مدام تاکید می کنیم که جناب دکتر لطفا دارویی برای من تجویز کن که بهترین و سریعترین راه درمان درد من باشد. زنان و مردان درگیر برخی از بیماری ها مثل سردردهای شدید و گرفتگی عضلات باید بدانند که علاوه بر فواید بی شمار ارضا شدن ، ارگاسم می تواند درمان بی هزینه و بدون عوارض دردهای انها باشد. تجربه ارگاسم صرفا راهی برای بهتر گذراندن شب نیست، بلکه از خواص درمانی بسیاری برخوردار است. ارگاسم می تواند سردرد شما را بر طرف کرده و از گرگرفتگی ناشی از سندرم پیش از قاعدگی جلوگیری کند.
ارگاسم یا اوج لذت جنسی، روش درمانی معجزه آسایی است که باعث افزایش سلامتی می شود. مواد شیمیایی طبیعی مانند دوپامین، اندورفین و سروتونین که در طول ارگاسم منتشر می شوند، باعث احساس شادی، گرما و خواب آلودگی در شما خواهند شد. وقتی این ترکیبات شیمیایی وارد جریان خون می شوند، باعث افزایش لذت جنسی شده و از شدت درد و ناراحتی می کاهند.
آستانه تحمل درد در طول ارگاسم افزایش می یابد؛ این امر کمک می کند که عملکرد بهتری در برابر درد و ناراحتی داشته باشیم. تجربه ارگاسم باعث کاهش درد و ناراحتی های شایع در طول زندگی می شود. وقتی درد دارید، به جای آسپیرین به ارگاسم فکر کنید. ارگاسم، یک روش آسان، جذاب و سالم است که به کاهش بیماری های شایع در طول زندگی کمک می کند.

فواید ارضا شدن ارگاسم سردرد را درمان می کند
دفعه بعد که سردرد داشتید، به جای وارسی قفسه کمک های اولیه به سراغ شریک زندگی تان بروید. ارگاسم از شدت درد ناشی از میگرن و سردرد های خوشه ای می کاهد. فرقی نمی کند شریک جنسی تان چه کسی است، از چه موقعیتی برای برقراری رابطه استفاده می کنید و چه فعالیت هایی دارید؛ ارگاسم به هر صورت به شما کمک خواهد کرد. با این حال، توجه داشته باشید که کاهش درد مستلزم رسیدن به ارگاسم کامل است.

درمان سکسکه با ارگاسم و ارضا شدن
گاهی اوقات سکسکه به هیچ روشی بر طرف نمی شود؛ در این شرایط، هر کاری کنید صرفا از نظر جسمی و روحی تخلیه می شوید. قبل از اینکه یک قاشق مرباخوری کره بادام زمینی بخورید و یا خود را تا حد مرگ بترسانید، سعی کنید از ارگاسم لذت ببرید. در یکی از موارد نادر که در سال ۲۰۰۰ رخ داد، یک مرد ۴۰ ساله توانست سکسکه خود را پس از گذشت ۱۲ ماه در لحظه انزال در حین رابطه جنسی بر طرف کند. این مورد برای زنان نیز رخ داده است. مطالعات سال ۱۹۹۰ نشان می دهند که ماساژ مقعد با انگشت و ارگاسم به درمان سکسکه کمک می کنند. تحریک عصب واگ نیز باعث توقف سکسکه می شود؛ امری که در حین رابطه جنسی به وقوع می پیوندد.

ارگاسم بهترین درمان برای بیماری صبحگاهی
رابطه جنسی تجربه ای است که هم به شیوع بیماری های صبحگاهی منجر می شود، و هم از بروز آنها جلوگیری می کند. گوردون گالوپ، روانشناس آلبانیایی، معتقد است که زنان می توانند با جذب مایع منی، از شر انواع بیماری های صبحگاهی خلاص شده و تحمل بیشتری در برابر درد و ناراحتی های درونی خویش داشته باشند. شواهد نشان می دهند که رابطه دهانی از شیوع یکی از مشکل سازترین علائم بارداری جلوگیری می کند.

ارگاسم در درمان گرفتگی عضلات معجزه می کند
گرفتگی عضلات یکی از رایج ترین علائمی است که زنان به صورت ماهانه تجربه می کنند. رحم زنان پیش از رسیدن به ارگاسم آرامش بیشتری دارد، اما در لحظه اوج، افزایش جریان خون به رفع گرفتگی عضلات کمک می کند. عضلات رحم در طول ارگاسم منقبض شده و یک ماده شیمیایی در مغز منتشر م شود که به عنوان یک مسکن طبیعی عمل می کند. جودیت گولدن، که یک درمانگر جنسی است، در گفتگو با مجله بهداشت برتر گفت: «قدرت و نیروی ارگاسم می تواند به رفع گرفتگی عضلات کمک کند». زنانی که اغلب خودارضایی می کنند، بر این باورند که در دوران قاعدگی مشکلات کمتری داشته و کمتر به عوارض سندرم پیش از قاعدگی از قبیل تحریک پذیری مبتلا می شوند. ارگاسم درمانی به شما کمک می کند که بدون مصرف دارو بر مشکلات جسمی، درد و ناراحتی های خود غلبه کنید.

 

منبع : نمناک

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس