مروری بر دوبرال

تاثیر اوج لذت جنسی و قلیایی شدن محیط تناسلی بر پسر دار شدن

تعیین جنسیت,پسردار شدن,ارگاسم و تعیین جنسیت

تاثیر اوج لذت جنسی بر تعیین جنسیت

محیط شیمیایی دستگاه تناسلی زنان در تعیین جنسیت فرزند نقش بسیار بالایی دارد.محیط دستگاه تولید مثل زنان با توجه به نزدیکتر شدن به موقع تخمک گذاری قلیایی و محیط آن نسبت به اسپرم مساعدتر میشود.

البته بعضی از خانم ها در بیشتر اوقات ، ترشحاتی بسیار اسیدی دارند که باروری هر دو جنس بخصوص جنس پسر را مشکل میسازد.

بعضی از خانم ها که همیشه معده ای اسیدی یا زخم معده دارند ، ممکن است به خوبی از حالات اسیدی شدید خود آگاه باشند .سایرین هم میتوانند وضعیت خود را با توجه به لیزابه ی گردن رحم خود بسنجند . در صورتیکه ترشحات همیشه غلیظ ، تیره ، غیر قابل کشش وکم باشند ، نشانه ی این است که محیط برای پسر دار شدن مساعد نیست.اگر این مساله شدید است ، برای اینکه همه چیز به خوبی پیش برود ، به پزشک مراجعه کنید.

بیشتر شما میتوانید با انجام کاری کاملا طبیعی ، قلیایی بودن و قابلیت نفوذ ترشحات گردن رحم را افزایش دهید . این کار همان رسیدن زن به اوج لذت جنسی است .زنانی که سعی دارند پسر دار شوند ، باید در زمینه رسیدن به اوج لذت در طول مقاربت اصلی نیز سعی کنند و نیز حتی الامکان باید سعی کنند که همزمان با شوهرخود یا ترجیحا قبل از او به اوج لذت برسند . در صورتیکه شوهر مبتلا به زود انزالی میباشد ، بهتر است با مراجعه به پزشک یا ترجیحا روانپزشک یا مطالعه ی کتاب های علمی آموزشی مسایل جنسی ، روش های تنش زدایی و رفتار درمانی ساده ای که برای درمان این اختلال است را یاد بگیرد.

لازم به ذکر است که اوج لذت جنسی در زن ، معمولا مقدار و جریان ترشحات قلیایی طبیعی تولید شده در حوالی زمان تخمک گذاری را افزایش میدهد.در ضمن انقباضات دستگاه تناسلی زن در وقت اوج لذت هم به انتقال سریع اسپرم به گردن رحم که به جای مناسبتری برای اسپرم مولد پسر است ، کمک میکند.اوج لذت جنسی زنان راه مفیدی است ولی این به این معنی نیست که این کار حتما باید انجام شود بنابراین برای رسیدن به اوج لذت جنسی خودتان زیاد به زحمت نیندازید.
منبع : دکترسلام

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس