مروری بر دوبرال

روشهای تشخیص دادن رابطه جنسی از مقعدی + نشانه ها و علائم

تشخیص رابطه جنسی,علائم رابطه مقعدی,نشانه رابطه جنسی داشتن

نشانه ها و علائم رابطه جنسی از مقعد + راه تشخیص

برای بسیاری از مردم شاید این سوال پیش آمده باشد که آیا رابطه جنسی مقعدی برای پزشکی قانونی قابل تشخیص است؟
در جواب این سوال باید گفت بله پزشکی قانونی بسیار دقیق میتواند اعلام کند که فرد رابطه جنسی مقعدی داشته یا خیر.به تشخیص این نوع رابطه همانند رابطه واژینال اقدام و اعلام نظر میکنند که معمولا در تجاوز های جنسی این تشخیض میتواند بسیار موثر باشد.

در صورت مکرر بودن ، علایم دخول را می توان مشاهده نمود. باید دانست که اگر دفعات دخول کمتر از ۳-۲ مورد باشد نباید انتظار علایم را داشت در صورتی که دفعات دخول بیشتر باشد علائمی مثل از بین رفت چین های مقعدی که در حالت معاینه پوست اطراف مقعد صاف تر از زمان طبیعی است و تورم یا صافی چین ها ، ضخیم شدن پوست اطراف مقعد که به داخل کشیده شده و تا ناحیه پوستی مخاطی ادامه می یابد و گهگاه ناحیه یاد شده پوسته گذار می گردد ، دیده می شود

اگر مفعول حرفه ای باشد ضخیم شدن پوست حتی به داخل رکتوم امتداد می یابد و فیسوزهای بهبود یافته قبلی به صورت خطوط کم رنگ در محل چین ها دیده می شود . در مفعولین حرفه ای مقعد شکل قیفی پیدا می کند مثل اینکه مقعد به طرف داخل کشیده شده باشد از نکات مهم این است که هیچ وقت نباید شل شدگی اسفنکتر مقعدی را از یاد برد. در افراد حرفه ای و در مشاهده مقعدی اکثرا علائمی مشاهده نمی گردد مگر از مانور به خصوصی استفاده نمائیم .

مواقعی که شخصی در حالت معاینه قرار دارد انگشتان بزرگ را در فاصله کمی از مقعد قرار داده و با بقیه انگشتان باسن را گرفته و به طرف کناره ها می کشیم تا چین ها مقعدی به خوبی نمایان شوند . سپس به طور عمدی به اسفنکتر فشار آورده و تا فرد خود را جمع کند و اگر افکار او را به نکته دیگری جلب نمایید حرکت ارادی اسفنکتر از بین رفته و حالت آن مشحص می شود .

علائم پارگی اسفنکتر چین ها ممکن است مشاهده شود که لازم به توجه می باشد شلی اسفنکتر مقعدی از علائم دخول مکرر می باشد.

در ضمن حتما باید به حالت مجاری مقعدی نیز توجه کرددخول از طریق مقعد امکان دارد باعث تغییر حالت مجرای مقعد، ایجاد بواسیر، زایده گوشتی در اطرف مقعد، زگیل های کوچک، بیرون زدن قسمتی از مقعد و یا باز شدن بسیار کم مقعد باشد

البته باید به این نکته توجه داشت که این احتمال وجود دارد که هر یک از این نشانه ها با توجه به ژنتیک فرد رخ داده باشد و برای تشخیص حتما باید از پزشکی قانونی کمک گرفت.

روشهای تشخیص دادن رابطه جنسی از مقعدی + نشانه ها و علائم

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس