مروری بر دوبرال

ویژگی های تلگرام در نسخه جدید

ترفندهای تلگرامی,ترفند اینترینی,جلوگیر یا از ارسال پیام تبلیغاتی ر تلگرام
ویژرگی های نسخه جدید تلگرام

اخیرا آپدیت جدیدی از تلگرام عرضه شده است که قابلیت ها و ویزگی های قابل توجی دارد.چند روز پیش تلگرام آخرین بروزرسانی خود را عرضه کرد.یکی از ویژگی های آپدیت جدید تلگرام ویرایش پیامهایی است که شما ارسال کرده اید .

ویرایش پیام های ارسال شده
فقط کافیست روی پیام ارسال شده بزنید و انگشت خود را چند لحظه نگهدارید و بعد روی گزینه Edit بزنید. اگر با نسخه دسکتاپی کار می کنید، برای ویرایش آخرین پیامی که ارسال کرده اید روی فلش رو به بالا ضربه بزنید. با این کار در کنار پیام ها یک برچسب کوچک “edited” نمایان می شود و بدین ترتیب به راحتی می توان متوجه شد که کدام پیام ویرایش شده است.

امکان جدید برای منشن کردن افراد
منشن کردن افراد در گروه امکان بسیار کاربردی است که به ما کمک می کند مطمئن باشیم نوتیفیکیشن پیامی خاص حتما به دست مخاطب مورد نظر ما می رسد، حتی اگر صدای نوتیفیکیشن های مربوط به گروه را قطع کرده باشند. از این به بعد حتی اگر شخصی دارای نام کاربری تلگرامی نباشد هم می توانید او را منشن کنید. برای اینکار علامت @ را تایپ کنید و بعد شخص مورد نظر خود را از لیست افراد گروه انتخاب کنید.

فهرست مخاطبین اخیر
با این امکان جدید شما به فهرست آخرین افرادی که با آنها چت کرده اید به راحتی دسترسی دارید . فقط در بخش سرچ به People List مراجعه کنید.

با این به روزرسانی دسترسی به inline bots تسهیل شده است. فقط کافیست در منوی بخش Attachment به پایین اسکرول کنید تا بات ها را پیدا کنید. هر چه بیشتر از این بات ها استفاده کنید، جایگاهشون در لیست بیشتر ارتقا پیدا می کند.
البته درصورتیکه یک بار از این بات ها استفاده کنید، آنها را در منوی Attachment خواهید دید. با تایپ youtube @ و gif@ می توانید کار را آغاز کنید.

بهبود رابط کاربری
در این به روزرسانی دکمه های به اشتراک گذاری سریع به پیام های ارسال شده توسط بات ها، کانال ها و گروه های عمومی نیز افزوده شده است. نوتیفیکیشن های مربوط به پیام های دارای استیکر از این پس اموجی مربوطه را هم نشان می دهند تا گیرنده بتواند مفهوم اصلی استیکر ارسالی را درک کند.

و در انتها، از این پس وقتی در دستگاه های iOS مشغول مطالعه پیام ها در یک گفتگو هستید و مجبورید به دلایلی از آن خارج و دوباره وارد شوید، اسکرول به جدیدترین پیام ارسالی برنمی گردد بلکه می توانید مطالعه پیام ها را از همان جایی که گفتگو را ترک کرده اید ادامه دهید. همچنین در صورت اسکرول کردن به سمت بالا در یک گفتگو، دکمه ای نمایش داده می شود که د صورت لزوم با ضربه زدن روی آن به جدیدترین پیام در پایین صفحه منتقل می شوید. روی این دکمه تعداد پیام های خوانده نشده جدید نیز برای اطلاع شما نمایش داده می شود.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس