مروری بر دوبرال

گوگل پلی 5 ساله شد

اینستاگرام ,اسنپ چت,مسنجر,گوگل پلی 5 ساله شد,گوگل پلی 5 ساله,گوگل پلی,پلی استورِ گوگل

اسامی بیشترین گیم‌, فیلم‌ و اپلیکیشن‌های دانلود شده از فروشگاه گوگل

سال ۲۰۱۲ پلی استور گوگل برای گوشی های اندرویدی فعال شد حال ۵ سال از ان زمان می گذرد و گوگل پلی ۵ ساله ده است.و در آن میلیون های گیم و اپلیکیشن و کتاب و موزیک قرار دارد.در ادامه قصد داریم بازی هایی که بیشترین تعداد دانلود را داشته اند و همچنین اپلیکیشن های محبوب را برای شما معرفی نماییم.

تولد ۵ سالگی گوگل پلی
مارس ۲۰۱۲ بود که پلی استورِ گوگل / Google Play Store برای اندرویدی ها متولد شد تا بتواند امروز به ۱ میلیارد ابزار فعال اندرویدی در ۱۹۰ کشور جهان خدمات و سرویس‌های تعریف‌شده را ارائه کند.

در حال حاضر با ۴۰ میلیون آهنگ، ۵ میلیون کتاب الکترونیکی و فیلم و میلیون‌ها اپلیکیشن یکی از بزرگترین فروشگاه‌های الکترونیکی نرم‌افزاری جهان است و به همین خاطر در آستانه تولد ۵ سالگی این فروشگاه، مدیران تصمیم گرفتند تا بیشترین گیم ها، اپلیکیشن ها، کتاب‌های دانلود شده در آمریکا را فهرست بندی کنند.

بازی Candy Crush Saga بیشترین دانلود در تاریخ فروشگاه گوگل را به خود اختصاص داده است و سپس گیم های Subway surfers، Temple Run2، Despicable Me و Clash of Clans در رده‌های بعدی قرارگرفته‌اند.

در بخش اپلیکیشن، کاربران فیس بوک را بیشتر از بقیه دانلود کرده و اپلیکیشن هایی مانند فیس بوک مسنجر، پاندورا رادیو، اینستاگرام و اسنپ چت در رده‌های بعدی جای گرفته‌اند.

کتاب A Game of Thrones در رده سوم پردانلودترین های گوگل پلی قرارگرفته و البته سه گانه The Hunger Games در رده دوم و The Fault in Out Stars و کتاب Gone Girl در رده‌های بعدی فهریت بیشترین دانلود کتاب جای گرفته‌اند.

فیلم‌های The Interview، Frozen، Deadpool، Star Wars: The Force Awakens و Guardians of the Galaxy به ترتیب بیشتر از بقیه فیلم‌ها در فروشگاه گوگل توسط کاربران دانلود شده‌اند.

منبع: khabaronline.ir

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس