مروری بر دوبرال

میزان درآمد اپل از اپ استور

اپل از اپ استور

درآمد باورنکردنی اپل از اپ استور!

اپل در حال حاضر یکی از از پردرامد ترین شکرت های تکنولوژی در جان می باشد که از اپ استور درامدی غیرقابل تصور را کسب کرده است.درآمد امسال این شرکت ۴۰ درصد بیشتر از سال ۲۰۰۷ بوده که برای کاربران سیستم عامل های iOS   و اپلیکیشن های مخصوص این سیستم عامل بوده که در ادامه مشاده خواهید نمود.

میزان درآمد اپل از اپ استور چقدر است؟
بی شک اپل در حال حاضر به یکی از بزرگ ترین ماشین های پول سازی در جهان تبدیل شده است. هر محصولی که لوگوی این شرکت بر روی آن حک شده باشد به یکی از موفق ترین محصولات تبدیل می شود.

یکی از در آمد زا ترین دارایی های اپلف بدون شک فروشگاه اپلیکیشن اپ استور است که حتی استیو جابز هم در مورد موفقیت و کار آمدی آن شک داشت. اما بر اساس آمار این فروشگاه اینترنتی بیشترین در آمد زایی را برای اپل در سال ۲۰۱۷ داشته است.

بر اساس آمار ارائه شده در آمد اپل از اپ استور در نیمه اول سال ۲۰۱۷ میلادی در حدود ۴٫۹ میلیارد دلار بوده است. ۱۰ سال پیش در آمد خالص کل این شرکت در حدود ۳٫۵ میلیارد دلار بوده است. این آمار نشان می دهد در سال جاری میلادی در آمد اپل تنها از فروشگاه اپ استور ۴۰ درصد بیشتر از در آمد خالص این شرکت در سال ۲۰۰۷ میلادی بوده است.

بر اساس اخبار منتشر شده اپ استور در سال ۲۰۱۶ میلادی بیشترین رشد را داشته است و در حال حاضر نیز این رشد به روند صعودی خود ادامه می دهد. در سال ۲۰۱۳ میلادی اپ استور تنها ۱ درصد از در آمد شرکت اپل را به خود اختصاص می داد این در حالی است که در سال ۲۰۱۶ میلادی این میزان به ۳٫۴ درصد افزایش یافت.

اما در آمد زایی اپ استور تنها برای اپل نبوده است بلکه تمامی توسعه دهندگان اپلیکیشن های تحت سیستم عامل iOS نیز که محصولات خود را در این فروشگاه به کاربران ارائه می دهند نیز توانسته اند مجموع در آمدی در حدود ۲۰ میلیارد دلار از طریق این فروشگاه اپلیکیشن داشته باشند.

بررسی ها نشان داده اند که در سال ۲۰۱۷ این روند افزایش در آمد اپل از اپ استور نیز ادامه داشته است. میزان خرید کاربران از این فروشگاه در حدود ۲۴۰ میلیون دلار تخمین شده است. این افزایش خرید به عقیده کارشناسان به دلیل ارائه محصول جدید اپل بعد از تعطیلات کریسمس بیان شده است.

شاید این در آمد زایی یکی از دلایلی است که اپل تمایل زیادی برای نگه داشتن اپ استور را به عنوان یک دارایی برای خود را دارد. گفته می شود بعد از ارائه نسخه ۱۱ سیستم عامل iOS اپل طراحی جدید برای اپ استور در نظر گرفته است و قرار است اپلیکیشن های با ارزش تری را از طریق آن به کاربران خود ارائه دهد.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس