مروری بر دوبرال

بررسی تفاوت های ظاهری آیفون 8 و گلکسی 8

آیفون 8

تفاوت ظاهری آیفون ۸ با آیفون ۷ در اندازه گوشی

آیفون ۸ به زودی متشر خواهد شد وشایعاتی درباره ظاهر و شکل آن به وجود آمده که با رقیب خود گوشی گلکی اس ۷ که پرچم دار سامسونگ بوده مقایسه شده و در بررسی های آیفون کوچکتر از سامسونگ بوده است اما آیفون ضخامت بیشتری نیز دارد.در ادامه به صورت تخصصی بررسی های مربوطه را انجام خواهیم داد.

آیفون ۸ از گلکسی اس ۸ کوچکتر است
براساس آخرین شایعاتی که درباره آیفون ۸ به بیرون درز کرده این تلفن همراه هوشمند در ابعاد ۱۴۳٫۵۹ در ۷۰٫۹۴ در ۷٫۵۷ میلی‌متر ساخته می شود. بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که آیفون ۷ در ابعاد ۱۳۸٫۳ در ۶۷٫۱ در ۷٫۱ میلی‌متر ساخته شده بود.

پس iPhone 8 از مدل قبلی بزرگ‌تر خواهد بود و حتی ضخامت بیشتری هم دارد؛ اما این گوشی از آیفون ۷ پلاس باریک‌تر و کوچکتر خواهد بود.

امروز Benjamin Geskin که قبلا طرح‌هایی از آیفون ۸ منتشر کرده بود با توجه به شایعات جدید دو عکس جدید طراحی کرده است. در عکس اول می‌توانید آیفون ۸ را در کنار آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس ببینید. در عکس بعدی هم این تلفن همراه هوشمند در کنار گلکسی اس ۸ و گلکس اس ۸ پلاس قرار گرفته است.

موضوع جالب اینجاست که iPhone 8 از هر دو مدل پرچم‌دار سامسونگ کوچک‌تر به نظر می‌رسد. در این تصاویر به صفحه نمایش جدید آیفون ۸ هم اشاره شده است.

مشاهده خواهید کرد که صفحه نمایش فضای بسیار زیادی از روی گوشی را به خودش اختصاص داده و آیفون جدید لبه‌های بسیار باریکی دارد. حتی سنسور تشخیص اثر انگشت هم از روی آیفون ۸ حذف شده است.

 

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس