مروری بر دوبرال

پرچمدار جدید سونی با نام پیکاچو در راه است

مجموعه : موبایل

شرکت نینتندو,انیمیشن پوکمون,گوشی هوشمند,پرچمدار جدید سونی با نام پیکاچو,پرچمدار جدید سونی,

مشخصات گوشی جدید سونی پیکاچو

شرکت سونی که جدیدترین پرچمدار خود در نمایشگاه جهانی موبایل را رونمایی نمود و به زودی به صورت محدود وارد بازار خواهد شد.این گوشی که پیکاجو نام دارد و نام یکی از شخصیت های خیالی انیمیشن پوکمون می باشد.این گوشی دارای صفحه ای با کیفیت  ۴K و دوربین ۲۳ مگاپیکسلی می باشد.

سونی با گوشی های جدید در همایش جهانی موبایل
سونی خود را برای نمایشی بزرگ و تمام عیار در همایش جهانی موبایل ۲۰۱۷ آماده می‌کند و طبق تازه‌ترین گزارش‌ها این شرکت دست کم پنج دستگاه جدید هم‌اکنون در خط تولید دارد و به این موارد باید تازه‌ترین گوشی پرچمدار او را که از صفحه نمایش با کیفیت وضوح ۴K و دوربین ۲۳ مگاپیکسلی پشتیبانی می‌کند اضافه کرد.

امروز و با انتشار فهرستی در وبسایت GFXBench گوشی جدیدی از شرکت سونی با نام “پیکاچو” (Pikachu یک شخصیت خیالی است که توسط شرکت نینتندو در سال ۱۹۹۶ خلق شد و در سری انیمیشن پوکمون به عنوان شخصیت اصلی حضور داشته است) رؤیت شده است که به نظر می‌رسد یکی از گوشی‌های میان‌رده شرکت سونی باشد.

گوشی مورد بحث که مدتی است به شکل شایعه به آن پرداخته می‌شود با نام‌هایی مانند G3112 و “هینوکی” (Hinoki سرو پاکوتاه) نیز شناخته شده است اما نام پیکاچو به تازگی برای این گوشی انتخاب شده و مشخصاتی هم از آن لو رفته است که راستش اندکی مایه شگفتی است.

برای مثال گفته می‌شود که این گوشی دارای صفحه پنج اینچی با کیفیت وضوح ۷۲۰p، سه گیگابایت رم و موتور پردازشگر هشت هسته‌ای از نوع MediaTek Helio P20 SoC است که به استناد همین ویژگی‌ها می‌توان آن را میانه‌رده قلمداد کرد. دوربین پشتی گوشی پیکاچو برابر آن چه که در فهرست آمده ۲۱ مگاپیکسلی است که به نظر خوب و مناسب می‌آید؛ اگرچه قضاوت صحیح در این باره پس از مشاهده تصویر گرفته شده با دوربین امکان‌پذیر است.

از دیگر گوشی‌های موبایل سونی که قرار است در همایش جهانی موبایل ۲۰۱۷ عرضه شوند باید از گوشی میان‌رده‌ای سخن گفت با نام BlancBright که تا حدودی مانند گوشی رده بالا است. همچنین دو گوشی میان‌رده دیگر هست که احتمالا می‌آیند تا جانشین Xperia Z5 Premium شوند؛ هرچند ممکن است با اندکی تاخیر از راه برسند.

منبع: toranji.ir

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس