مروری بر دوبرال

گوشی موبایل آیفون 7 همه را جذب خود خواهد کرد

مجموعه : موبایل

آیفون 7,آیفون جدید,گوشی آیفون جدید
گوشی جدید آیفون ۷

آیفون ۷ مدست زمان زیادی است مه طرفداران شرکت بزرگ اپل را در انتظار گذاشته است.اینطور به نظر میرسد که این گوشی هر شخصی را مجذوب خود خواهد کرد طوری که یکی از طراحان شرکت اپل گفته است که بدون آیفون ۷ نمی شود زندگی کرد.در ادامه این نوشته مصاحبه تیم کوک در مورد آیفون ۷ را در دوبرال میخوانید.

چندی پیش خبردار شدیم که کاهش فروش آیفون زنگ خطر را برای مدیران شرکت اپل به صدا درآورده و آنها را به تکاپو انداخته است تا راه تازه ای را برای جلب نظر سرمایه گذاران و سهام داران وال استریت که همواره توقعات زیادی از اپل دارند پیدا کنند. در همین راستا، به نظر می رسد تیم کوک باور دارد که با دادن وعده های مبهم درباره قابلیت های خاص آیفون بعدی اپل، می توان اعتماد سرمایه گذاران را بار دیگر جلب کرد.

تیم کوک که در مصاحبه با شبکه CNBC صحبت می کرد، درباره قابلیت های نسل بعدی آیفون اینطور گفت:

“نوآوری های زیادی را دست اقدام داریم. این قابلیت ها آنقدر جذاب هستند که شما و هر شخس دیگری که دارای گوشی آیفون است را قانع می کند تا گوشی خود را به مدل جدید ارتقا دهد. تصمیم داریم امکاناتی را در اختیار شما قرار دهیم که بدون آنها نمی توانید زندگی کنید. البته امروز هنوز از نیاز خودتان به این قابلیت ها آگاه نیستید. اما وقتی با آنها کار کنید از خودتان می پرسید چطور تا پیش از این بدون این امکانات زندگی می کردم؟”

تیم کوک سخنان خود را با تاکید بر اینکه او و همکارانش تا چه اندازه از این قابلیت های جدید هیجان زده هستند ادامه داد. البته، هیچ یک از این جملات هنوز معنای مشخصی ندارند. کافی است نیم نگاهی به گوشی های هوشمندی که امروزه در جیب های خود داریم بیاندازید، اندروید، iOS و یا حتی ویندوز فون، همه ما به استفاده از آنها عادت کرده ایم و باور داریم زندگی بدون آنها سخت است. به همین دلیل است که در بسیاری از نظرسنجی ها می بینیم افراد زیادی هستند که حاضرند چیزهای زیادی را از دست بدهند، اما گوشی هوشمند را نه.

با این اوصاف، شاید اندکی دشوار باشد که بتوانیم تصور کنیم منظور تیم کوک از این قابلیت های جدید چیست. برخی شایعات حاکی از آن هستند که آیفون بعدی اپل دارای دوربین دوگانه و بلندگوهای استریو خواهند بود، اما بعید است که نتوان بدون این امکانات به زندگی ادامه داد، به خصوص اینکه این قابلیت ها هم اکنون در سایر گوشی های هوشمند وجود دارند. شایعات دیگری نیز درباره امکان شارژ آیفون بعدی اپل به صورت بی سیم و با فاصله از منبع برق به گوش می رسد که شاید بتوان آن را کمی نزدیک به ادعاهای تیم کوک دانست. به هر حال چاره ای نداریم جز اینکه منتظر رونمایی از گوشی هوشمند جدید اپل بمانیم.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس