مروری بر دوبرال

رقابت بین آیفون 8 و گلکسی اس 8

مجموعه : موبایل

دستیار صوتی,فروش اپل,دوربین سه بعدی ,موبایل,دکمه هوم,گلکسی اس 8,گلکسی,گوشی سامسونگ

جنگ بین آیفون ۸ و سامسونگ اس ۸ آغاز شد

در ماه های آینده قرار است این دو کمپانی مطرح در زمینه گوشی یعنی اپل و سامسونگ پرچندارهای خود را روانه بازر کنند و در واقع رقابتی سخت بین این دو برای تسخیر بازار در گرفته است و همچنین دعواهایی مجازی بین کاربران و طرفداران این دو برند تا جایی که امسال را جنگ جهانی بین این دو برند نام برده اند.

آیفون ۸ بهتر است یا سامسونگ اس ۸
امسال جنگ جهانی پرچم‌داران گوشی‌های هوشمند میان اپل و سامسونگ به اوج خود خواهد رسید.

سامسونگ با گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس و اپل با سه گوشی ازجمله یک گوشی متفاوت به نام آیفون ۸ (یا آیفون ۱۰) به جنگ یکدیگر خواهند رفت.

با رونمایی زودهنگام گلکسی چند ماه زودتر از آیفون، کره‌ای ها امیدوارند تا گوشی خود را قبل از ورود آیفون ۸ به فروش رسانند. همین استراتژی را ال جی با جی ۶ در برابر گلکسی اس ۸ به اجرا گذاشته است اما بر اساس گفته‌های کارشناسان آیفون ۸ از گلکسی اس ۸ جذاب‌تر خواهد بود.

«مینگ-چی کو» تحلیلگر موسسه KGI Securities می‌گوید فاکتورهای گلکسی برای جذابیت فروش کمتر از آیفون ۸ است و قطعاً مشتریان بیشتری را به‌سوی خود جذب خواهد کرد.
به گفته وی، نمایشگر OLED با صفحه متفاوت آیفون ۸ یکی از این فاکتورها است که در سایز ۵٫۸ اینچی بدون دکمه هوم فیزیکی تعریف‌شده و دوربین سه بعدی با فناوری جدید در خود جای‌داده است.

از سوی دیگر گلکسی نیز فناوری دستیار صوتی Bixby را در گوشی ۶٫۲ اینچی اس ۸ پلاس جای‌داده است که اسکنر عنبیه را نیز می‌توان به ویژگی‌های جذاب گوشی کره‌ای افزوده اما قطعاً کمتر از آیفون ۸ فروش خواهد کرد.

ازآنجایی‌که در وال استریت نیز سهام اپل به دلیل ویژگی‌های جدید و آیفون ۸ که هنوز نیامده، بالا رفته، قطعاً می‌تواند روی فروش اپل تأثیر بگذارد و باید شاهد فروش آیفون ۸ بیشتر از گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس باشیم.

گفته می شود گلکسی اس ۸ به قیمت ۷۹۹ دلار و اس ۸ پلاس نیز ۸۹۹ دلار (قیمت پایه) به فروش خواهد رفت که بسیار گران تعیین شده است.

منبع: khabaronline.ir

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس