مروری بر دوبرال

علت شکستن شیشه دوربین آیفون X

مجموعه : موبایل

شیشه دوربین آیفون X

چرا شیشه دوربین آیفون X بدون علت می شکند!

شکستن شیشه دوربین آیفون X از جمله مشکلات جدیدی می باشد که در میان این سری گوشی ها ایجاد شده و کاربران آن را به شدت نگران نموده است.به نظر این مشکل به دلیل تغییرات دمایی بیشتر بروز می کند.

شکستن شیشه دوربین آیفون X
از ماه ژانویه تا به امروز در رابطه با مشکلات آیفون X گزارش هایی منتشر شده است. به نظر می رسد شکستن شیشه دوربین آیفون X جدیدترین مشکلی باشد که کاربران این گوشی هوشمند گران قیمت با آن مواجه می شوند. تا به امروز برخی از این دستگاه ها با این مشکل روبه‌رو شده اند.شاید در نگاه اول شکستن شیشه دوربین آیفون X به علت سقوط این گوشی هوشمند باشد. با این حال کاربرانی که این مشکل را گزارش کرده اند خبر از عدم سقوط دستگاه خود داده اند. به نظر می رسد شیشه دوربین آیفون ایکس بدون دلیل ترک می خورد.
در صورتی که کاربر دارای +AppleCare باشد می تواند با پرداخت ۹۹ دلار دستگاه خود را تعمیر کند. یکی از صاحبان این دستگاه که فاقد +AppleCare است اعلام کرده که اپل برای رفع این مشکل درخواست پرداخت ۵۴۹ دلار هزینه کرده است.

علت شکستن شیشه دوربین آیفون X چیست؟

برخی از افراد به دما اشاره می کنند. اپل اعلام کرده که در زمان کار با آیفون ایکس باید دمای محیط ۰ تا ۳۵ درجه سلسیوس باشد و در حالت استندبای در دمای محیطی ۲۰- تا ۴۵ درجه سلسیوس قرار بگیرد.
برخی کاربران به این موضوع اشاره کرده اند که در دمای پایین تری در مقایسه با شرایط اعلام شده توسط اپل با دستگاه خود کار کرده اند با این حال مشکلی برای آن ها ایجاد نشده است.به احتمال زیاد شرایط آب و هوایی باعث ایجاد این مشکل نشده است. یکی از کاربران نحوه طراحی و مواد استفاده شده در توسعه این محصول را مقصر اصلی می داند.برخی محصولات اپل در گذشته با مشکلات جدی مواجه شده اند که برای مثال می توان به خم شدن آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس اشاره کرد.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس