مروری بر دوبرال

اندروید ۹ یا اندروید P با چه نامی معرفی می شود؟

مجموعه : موبایل

اندروید ۹

اندروید ۹ بزودی عرضه می شود

اندروید ۹ یا همان اندروید پی قرار است به زودی به بازار سیستم عامل اندروید وارد شود اما هنوز نامی اصلی برای آن انتخاب نشده است زیرا گوگل در نسخه های قبلی معمولا نام خوراکی ها و شیرینی هایی را بر روی این سیتم عامل قرار می داد در حال حاضر کلوچه آناناسی یکی از گزینه های اصلی می باشد.

اندروید ۹ یا کلوچه آناناسی؟
گوگل عادت کرده است هر بهار، پیش نمایش اولیه نسخه جدید اندروید را برای توسعه دهندگان نرم افزاری عرضه کند. گفته می‌شود اندروید ۹٫۰ یا اندروید پی / Android P تقریبا نهایی شده است و به زودی دولوپرها به آن دسترسی پیدا می‌کنند.

اغلب تغییرات تعریف شده در نسخه آلفا توسط گوگل پیاده سازی می‌شود و بنابراین از روی این نسخه می‌توان به تغییرات عمده نسخه جدید و تفاوت آن با نسخه قدیم پی برد.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده کنفرانس سالانه توسعه دهندگان گوگل موسوم به I/O هشتم تا دهم ماه می ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد و قطعا تا آن زمان باگ‌های اولیه گرفته شده و ممکن است نسخه بتا نیز رونمایی شود.

طبق سنت هر ساله، گوگل از کاربران می‌خواهد تا نام یکی از شیرینی‌های محبوب را روی نسخه جدید سیستم عامل بگذارند و ظاهرا اولین نام معتبری که گوگل برای اندروید ۹٫۰ به آن فکر می کند، کلوچه آناناسی است.

البته این اتفاق هم افتاده است که گوگل هیچ کدام از پیشنهادات کاربران را نپذیرفته و در لحظات آخر نام سیستم عامل جدید را عوض کرده است.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس