مروری بر دوبرال

میکرو کنسول بازی جدیدی را معرفی خواهد نمود

مجموعه : اختراعات

کنسولهایقدیمی بازی,میکرو قدیمی,دستگاه بازی قدیمی

کنسول بازی میکرو

کنسول بازی میکرو یکی از نوستالژی های اکثر بچه های دهه ۶۰ می باشد که بهترین سرگرمی دوران کودکی انان بوده و حال کمپانی Nintendo زاپنی تصمیم به احیا دوبره این خاطرات گرفته است و قصد دارد یک کنسول جدید از میکرو را دوباره به بازار عرضه کند که می توان از همین حالا حدس زد که بسیار مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

منتظر کنسول میکرو جدید باشید
مطمئنا به خاطر دارید که چند وقت پیش، از عرضه‌ی دوباره‌ی کنسول قدیمی Nintendo Entertainment System یا همان میکرو برای‌تان گفتیم. نینتندو می‌خواهد این کنسول قدیمی را، با قابلیت‌های جدیدی و قیمتی شگفت‌انگیز، عرضه کند. این شرکت خبر داده است که نسخه‌ی ژاپنی کنسول NES را هم به صورت مینی عرضه خواهد کرد.

کنسول فامیکام، همان مدل ژاپنی کنسول NES است و فقط در این کشور عرضه شده. در نتیجه مدل مینی این کنسول هم فقط برای ‌ژاپن ساخته خواهد شد. درست مثل مدل مینی NES، فامیکام کوچک هم به همراه ۳۰ بازی عرضه خواهد شد. با این حال، برخلاف مدل کوچک NES، دسته‌های فامیکام جدید به کنسول متصل شده‌اند و از آن جدا نمی‌شوند.

بازی‌هایی که روی فامیکام کوچک عرضه می‌شوند، تفاوت زیادی با NES ندارند، اما برای مثال، بازی Kid Icarus روی فامیکام نیست، اما به جای‌اش بازی River City Ransom روی این کنسول نصب است. از نظر قیمتی، Mini Famicom قرار است قیمتی مشابه با همان NES جدید داشته باشد و با قیمت ۵۹۸۰ ین یا حدودا ۵۹ دلار عرضه شود.

هر دو کنسول Mini Famicom و Mini NES خروجی HDMI دارند و اجازه می‌دهند تا باز‌ی‌ها را ذخیره کنید. البته ذخیره‌ی هر بازی به چهار فایل محدود شده است.
می‌توانید در ادامه، ویدیوی معرفی دو کنسول قدیمی نینتندو را که قرار است دوباره عرضه شوند، ببینید. در این ویدیوها، هم بازی‌ها و هم قابلیت‌های این دو کنسول جدید به نمایش در آمده است.

منبع: digikala.com

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس