مروری بر دوبرال

بلک فرایدی چیست؟

بلک فرایدی

از بلک فرایدی تا سایبرماندی

وازه بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه چند سالی هست که به لطف فروشگاه های اینترنتی به ایران نیز راه پیدا کرده است.این روز که اولین جمعه پس از عید پاک در کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد تخفیفات زیادی برای فروش اجناس در نظر گرفته می شود که مشتریان بسیاری را به خود جلب می کند.

احتمالاً  شما هم قبل از خواندن این خبر، نام بلک فرایدی Black Friday یا جمعه سیاه به گوش‌تان رسیده‌است. در ایران طی سالهای گذشته به تدریج، بلک فرایدی به عنوان روز  بزرگ حراج فروشگاه‌های اینترنتی در ذهن مردم شکل گرفت و روز به روز به محبوبیت آن افزوده شد.

این رویداد بیش از شش دهه است که در امریکا و اروپا، مصادف با اولین جمعه بعد از عید شکرگزاری و  به عنوان استثنایی‌ترین روز خرید از حراجی‌ها و فروشگاه‌ها، شناخته می‌شود. حضور جمعیت بسیار زیاد مردم و تشکیل صف‌های طولانی خریداران کالاهای تخفیف‌خورده در فروشگا‌ه‌ها، خرید بلک فرایدی را به یک سنت جهانی تبدیل‌ کرده‌است.

در حالی که در کشور ما، حراجی‌های بلک فرایدی با رشد روزافزون و رقابت قابل توجهی میان فروشگاه‌های اینترنتی، پدید آمد و رو به افزایش گذاشت. هرچند که از سال ۲۰۰۵ تا‌ به ‌حال، در دیگر نقاط دنیا، در اولین دوشنبه پس از عید شکرگزاری که به سایبر ماندی Cyber Monday مشهور است، تنور حراج فروشگاه‌های اینترنتی، برای خریدارانی که فرصت یا تمایل حضور در فروشگا‌ه‌های فیزیکی را ندارند، داغ می‌شود.

به لطف این دو اتفاق که فاصله زمانی آن‌ها سه روز است، فروشگاه آنلاین مدیسه از ۳ تا ۶ آذر ماه ۱۳۹۶، حراج هیجان‌انگیزی برگزار می‌گند که مطمین هستیم تا مدت‌ها از خاطر شما پاک نخواهد شد. این رویداد شامل تخفیف‌هایی تا ۱۰۰% روی تمام کالاهای این فروشگاه است. بر خلاف دیگر فروشگاه‌های اینترنتی، که برای تعداد محدودی از کالاها تخفیف‌هایی محدود در نظر می‌گیرند، فروشگاه‌ مدیسه قیمت‌های بیش از بیست هزار کالا را شکسته و از همه مهم‌تر، صدها کالای رایگان به مشتریان خود عرضه می‌کند.

 

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس