مروری بر دوبرال

چه مرورگری برای سیستم های مک مناسب است؟

 سیستم های مک

کدام مرورگر برای کامپیوتر های مک مناسب است؟

به طور معمول کاربران سیستم های مک و کامپیوترهای مک دوست دارند همیشه از حاص ترین نرام افزارها و و سایر لوازم جانبی استفاده کنند.از این رو تصمیم گرفتیم بهترین مرورگر وب را برای این دسته از کاربران معرفی نماییم تا بتوانند به خواسته خود و انتظاراتی که از مرورگر دارند برسند.به طور معمول سافاری مرورگر پیش فرض این سیستم ها می باشد.

بهترین مرورگر وب برای کامپیوترهای مک چیست؟
کاربران کامپیوترهای مک امکان استفاده از مرورگرهای وب مختلفی را دارند که از میان آنها می توان به کروم، فایرفاکس ،اوپرا و البته، مرورگر پیش فرض اپل یعنی سافاری اشاره کرد. اگر شما هم از کاربران مک هستید و به جای سافاری، از مرورگر دیگری استفاده می کنید، بد نیست بدانید احتمالا سافاری نسخه ۱۱ که به طور پیش فرض در macOS high Sierra وجود دارد سرعت مناسبی دارد که می تواند رضایت شما را جلب کند.

وب سایت MacWorld به تازگی آزمایش سرعتی را روی کامپیوترهای مک انجام داده که طی آن، عملکرد مرورگرهای مختلف را بررسی کرده و در این آزمایش، سافاری ۱۱ نیز در کنار سایر مرورگرها مورد بررسی قرار گرفته است. براساس یافته های این تیم، به نظر می رسد که مرورگر پیش فرض اپل از میان سایر رقبا، سریع ترین عملکرد را داشته است.

به نظر می رسد که این تفاوت در سرعت، بسیار قابل توجه است. اگر اعداد را مورد توجه قرار دهیم، سافاری ۱۱ عملکرد بسیار بهتری از سایر مرورگرهای وب داشته است. با این حال، سرعت بالای مرورگر تنها یکی از عواملی است که برای کاربران اینترنت اهمیت دارد. برای مثال، علیرغم اینکه مرورگر کروم میزان زیادی از حافظه رم دستگاه را اشغال می کند، کاربران همچنان به استفاده از آن تمایل نشان می دهند، چرا که یکپارچگی خوبی با سایر خدمات و اپلیکیشن های گوگل دارد.

با این حال،اگر سرعت برای شما از هر عامل دیگری مهم تر است و حاضر هستید به ازای داشتن سرعت بالا، از دیگر ویژگی ها چشم پوشی کنید، سافاری یازده برای شما مناسب ترین گزینه است.د؟

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس