مروری بر دوبرال

نیم تگ جدیدترین قابلیت افزوده شده به اینستاگرام

نیم تگ

با قابلیت جدید اینستاگرام به نام نیم تگ Nametag آشنا شوید

اینستاگرام تصمیم دارد در آپدیت جدید خود قابلیت نیم تگ (Nametag) را اضافه نماید.اما در واقع این قابلیت نیم تگ چیست؟در واقع این حالت مانند اسنپ کد می باشد افردی که با اسنپ چت کار کرده اند  بدون شک با این قابلیت اشنا هستند.

نیم تگ (Nametag) چیست؟
اپلیکیشن اینستاگرام همواره به عنوان یک پلتفرم برای به اشتراک گذاری تصاویر در دنیا به حساب می آید. بسیاری افراد عکس های غذا یا مسافرت های خود را در این اپلیکیشن با دیگران Share می کنند.

اخیرا شاهد اضافه شدن قابلیت هایی به اینستاگرام هستیم که پیش تر در اپلیکیشن های دیگر مشاهده شده بود. از جمله معروف ترین آنها می توان به استوری اشاره کرد.

بر اساس اخبار جدید، ظاهرا اینستاگرام قصد دارد تا قابلیت نِیم تگ (NameTag) را به این اپلیکیشن اضافه کند. این ویژگی شباهت بسیار زیادی به Snapcode در اسنپ چت دارد.

در این حالت کاربر می تواند با ساخت یک طرح که از ایموجی ها تشکیل می شود، نیم تگ اختصاصی خود را طراحی کرده و با قرار دادن آن در پروفایل خود، اجازه فالو کردن راحت را به دوستان و آشنایان بدهد.

افراد دیگر با اسکن کردن نیم تگ، می توانند بدون تایپ کردن حتی یک حرف به راحتی دوستان خود را دنبال کنند. شایان ذکر است که در طراحی این Nametag ها می توانید از AR Emoji یا تصاویر دیگر که از رنگ های زیادی ساخته شده نیز استفاده کنید.

زمانی که قابلیت نیم تگ به اینستاگرام اضافه شود، کاربران می توانند با اسکن کردن کد مربوط به اشخاص مختلف، به راحتی آنها را فالو کنند. نیازی به تایپ حتی یک حرف یا ارسال درخواست نیست. به این ترتیب می توانید تعداد فالوورهای خود را به آسانی بالا ببرید.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس