مروری بر دوبرال

لاغری با یخ جدیدترین شیوه کاهش وزن

لاغری با یخ

لاغری با خوردن تکه های بخ، یک روش جدید و عجیب!!

با بالا گرفتن تب لاغری و تناسب اندام خصوصا در میان خانم ها هر روز شیوه ای جدید ابداع می شود که افراد را به رسیدن به اندام دلخواه کمک نماید.در این پست قصد داریم لاغری با تکه های یخ را مورد بررسی قرار دهیم.در این روش خوردن تکه‌های یخ برای لاغری توصیه می شود که نیاز به هیچ گونه تغییر در رژیم غذایی نمی باشد.

با خوردن تکه های یخ لاغر شوید
در سال‌های اخیر روش‌های بی‌شماری برای کاهش وزن پیشنهاد شده‌ است. گاه برخی روش‌ها، بدون آن که کارایی آنها اثبات یا نفی شده باشد، برای مدتی فراگیر می شود و تعداد زیادی از افراد به آنها روی می‌آورند؛ خوردن تکه‌های یخ یکی از این روش‌هاست. روش خوردن تکه‌های یخ برای کاهش وزن که این روزها هواداران زیادی در میان زنان و دختران جوان پیدا کرده، به این صورت است که فرد هر روز به شکل منظم و مستمر، یک تکه کوچک یخ می‌خورد، بدون آن که تغییری در رژیم غذایی خود به وجود آورد.خوردن یخ سه کارکرد دارد که به گفته این افراد می‌تواند به کاهش وزن اضافی و رسیدن به وزن مطلوب کمک کند.

سوزاندن کالری
با خوردن هر ماده غذایی سرد، بدن باید مقداری کالری بسوزاند تا بتواند این ماده خوراکی منجمد را ذوب کند و دمای آن را به دمای مناسب که جسم به آن عادت کرده است، برساند.

بالا بردن سوخت و ساز و تولید انرژی
خوردن تکه‌های یخ میانگین سوخت و ساز را در بدن بالا می برد. بالا رفتن سوخت و ساز موجب تولید انرژی بیشتر در بدن، از طریق مصرف غذاهای هضم شده در سیستم گوارش و تبدیل آنها به انرژی می‌شود. بالا رفتن سوخت و ساز در کاهش وزن افراد نقش بسیار مهمی دارد.

مصرف ۱۶۰ واحد کالری
مصرف یک لیتر آب، به شکل تکه‌های یخ، می‌تواند مصرف حدود ۱۶۰ واحد کالری را در پی داشته باشد. این مقدار مصرف کالری معادل چندین کیلومتر دویدن است.با وجود فواید ذکر شده، باید توجه کرد که زیاده ‌روی در مصرف تکه‌های یخ برای دستیابی به نتیجه بهتر وکاهش مقداربیشتری از وزن اضافی، مشکلات جدی در پی خواهدداشت.

افتادن دندان‌ها یکی از این عوارض جانبی زیاده‌روی در خوردن یخ است. افزایش دمای بدن نیزدر برخی موارد می‌تواند به برخی ارگان‌های جسم، آسیب جدی بزند.

 

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس