بهترین و امن ترین صندلی های هواپیما را بشناسید

صندلی های هواپیما

راز بهترین و امن ترین صندلی هواپیما

شاید همیشه به دنیال این موضوع بوده اید که کدام صندلی هواپیما بهترین است .این موضوع در واقع به خواسته ای که شما دارید باز می گردد اینکه بخواهید صندلی امن باشد و یا اینکه برای خوابیدن مناسب باشد و یا اینکه بتوانید هنگام سوار و پیاده شدن سریع این کار را انجام دهید.

اگر شما بهترین خدمات را می خواهید
اول از همه به محض ورود به هواپیما به خدمه پروازی که به شما خوش آمد می گوید لبخند زده و یک ارتباط چشمی با او برقرار کنید. زیرا بر اساس تحقیقات و گزارشی که از کادر پرواز گرفته شده است برخورد مناسب و لبخند تاثیر شگفت انگیزی بر روی میهماندار داشته و غالبا تا پایان پرواز در ذهن او می ماند و نادیده گرفتن خوش آمد گویی کادر پرواز و بی تفاوت عبور کردن از وی، رفتاری بسیار نادرست و غیر انسانی بوده و اثر منفی دارد. اگر شما بهترین خدمات را می خواهید و یا سفارش غذای متفاوتی مثل غذای گیاهی و…. دارید لبخند را فراموش نکرده و به جای جلو، در صندلی های عقب هواپیما بنشینید. خدمه پرواز تمایلی به سرویس دهی از سمت جلو ندارند چرا که درخواست شما را هرچه که باشد، مانند بالشت، پتو یا یک نوشیدنی اضافه باید از جلوی چشم تمام مسافران عبور داده و به دست شما برسانند و این باعث می شود دیگران نیز به صورت زنجیر وار همین موارد را تقاضا کنند.

برای بهترین چشم انداز
این موضوع کاملا بستگی به فرودگاه شما دارد که سمت راست منظره ای جذاب وجود دارد یا سمت چپ، اما چیزی که واضح است برای داشتن چشم انداز خوب همه از صندلی های روی بال هواپیما فراری هستند. اما راه حل دیگر جستجو در گوگل است.

برای بیشترین امنیت
شرکت های هواپیمایی و سازندگان هواپیما به شما می گویند تمامی صندلی های هواپیما به یک اندازه دارای امنیت هستند. اما تحقیقات به عمل آمده در سال ۲۰۰۷ نشان داده است مسافرانی که نزدیک تر به دم هواپیما نشسته اند شانس بیشتری برای جان سالم به در بردن از تصادفات دارند. بنابراین اگر نگرانی های امنیت پرواز دارید در صندلی های عقب بنشینید.

برای سریعترین خروج
بهترین صندلی برای شما در جلوی هواپیما و سمت چپ و در طرف در خروجی قرار دارد.

 

برای خواب راحت تر
به طور کلی خوابیدن در ارتفاع بالا کار مشکلیست به علاوه اینکه بسیاری از مسائل هم در سختی این کار دست به دست هم می دهند مثل صدای وزوز موتور هواپیما، ناراحت بودن جای سر و گردن، احتیاج مسافر بغل دستی به دستشویی و …. صندلی های کنار پنجره در جلو هواپیما کم صدا ترین و کم مزاحم ترین موقعیت خواهد بود. همچنین با پایین کشیدن پرده پنجره، موقعیت ایده آلی نیز برای قرار دادن سر خود به وجود می آورید.

 

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس