برای ورود به سایت سهام عدالت کلیک کنید

مجموعه : اخبار یارانه
تاریخ انتشار : دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷

سایت سهام عدالت,ثبت نام سهام,پیگیری سهام عدالت

تاریخ شروع به کار دوباره سایت سهام عدالت

در روزهای آخر سال ۱۳۹۵ سامانه سهام عدالت از دسترس خارج شده بود که این سامانه کار خود را از تاریخ ۱۴ فروردین آغاز خواهد کرد و کلیه مشمولان میتوانند حساب خودر را در سایت این سامانه چک کنند.

سامانه سهام عدالت که از ۳۰ اسفندماه گذشته از دسترس خارج شده بود از ١٤ فروردین دوباره شروع به کار خواهد کرد و مشمولان می‌توانند حساب خود را با استفاده از این سامانه چک کنند.

در ماه پایانی سال گذشته حدود ۵۰ میلیون فردی که ثبت نامشان در سهام عدالت قطعی شده بود از طریق سایت www.samanese.ir  به حساب سهام عدالت خود دسترسی یافتند.

طبق اطلاعاتی که سازمان خصوصی سازی اعلام کرده و با توجه به مندرجاتی که در سامانه اطلاع رسانی سهام عدالت درج شده، این سازمان از ۶۰ شرکت سرمایه پذیر بابت سود ۱۰ سال گذشته این شرکت ها  به ازای هر نفر مشمول سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومان به حساب خزانه واریز کرده است.

آن طور که مسئولان سازمان خصوصی سازی اعلام کرده اند، مشمولان سهام عدالت می‌توانند این مبلغ را تا سقف یک میلیون تومان پر کنند تا در زمان آزاد سازی سهام عدالت ارزش سهامشان حدود دو برابر این مبلغ باشد.

البته برای افرادی که تمایلی به واریز مبلغ ندارند الزامی وجود ندارد که پولی پرداخت کنند و ارزش بازار سهام عدالت آن ها نیز در زمان آزاد سازی دو برابر خواهد شد.

سازمان خصوصی سازی به تازگی اعلام کرده که بیش از ۲ میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت برای پرداخت اقساط خود و تملک سهام عدالت از طریق حساب های بانک ملی تا پایان اسفند ماه گذشته اعلام آمادگی کرده و پرداخت هایی انجام داده اند. البته سازمان خصوصی سازی اعلام نکرده که مجموع مبالغ واریزی دقیقا چه مقدار بوده است.

در روزهای آخر سال ۱۳۹۵ سامانه سهام عدالت از دسترس خارج شده بود که این سامانه کار خود را از تاریخ ۱۴ فروردین آغاز خواهد کرد و کلیه مشمولان میتوانند حساب خودر را در سایت این سامانه چک کنند.

 

منبع:العالم

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس