کلینتون دچار چه بیماری شده است؟

مجموعه : اخبار سیاسی
تاریخ انتشار : چهارشنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۷

بیماری ذات الریه,علت قش کردن کلینتون,بیماری نامزد ریاست جمهوری آمریکا

بیماری هیلاری کلینتون

با نزدیکتر شدن به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا جلسات و یخنرانی های تبالیغاتی به اوج خود رسیده و مهمتر از همه اینکه این سخنرانی در روز ۱۱ سپتامبر سالروز واقعه برخورد هئاپیماها به برج ها ی تجارت جهانی باشد.در این سخنرانی هیلاری کلینتون از حال می رود و این به تیتر یک اخبار همه جا تبدیل می شود.امروز قصد داریم بررسی کنیم که علت از حال رفتم کلینتون چه بوده و او مبتلا به چه بیماری ای می باشد.

علت از حال رفتن هیلاری کلینتون در مراسم ۱۱ سپتامبر
از حال رفتن هیلاری کلینتون، نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا این روزها حسابی جنجالی شده است. پزشک کلینتون اما اعلام کرده که او مبتلا به ذات‌الریه است و به خاطر درمان با آنتی‌بیوتیک به این حال و روز افتاده است.در تصاویر منتشر شده از مراسم روز ۱۱ سپتامبر دیده شد كه كلینتون بدحال شده و در موقع سوار شدن به خودرو از حال رفته است.

کلینتون قرار بود در ادامه کارزار انتخاباتی و با برنامه‎ای که شامل سخنرانی در مورد اقتصاد و جمع‎آوری پول به منظور پرداخت هزینه‌های انتخاباتی بود، برای سفری دو روزه به کالیفرنیا برود، اما این سفر هم به خاطر بیماریش لغو شده است. دکتر لیزا بارداک،پزشك هیلاری  کلینتون، اعلام كرده كه بیماری ذات‌الریه او روز جمعه تشخیص داده شد و با آنتی بیوتیک تحت درمان قرار گرفته است. به گفته او در مراسم روز ۱۱ سپتامبر نامزد حزب دمكرات، دچار گرمازدگی و کم آبی بدن شده كه از هوش رفتن او را به دنبال داشته است. گمانه‌زنی‌ها درباره سلامتی هیلاری کلینتون بی‌سابقه نیست و به همین خاطر برخی مشكل جسمی او را فراتر از ذات‌الریه اعلام شده می‌دانند، اما به صورت رسمی بیماری او این گونه اعلام شده است.

ذات الریه یا همان سینه پهلو كه به پنومونی هم مشهور است، وضعیت التهابی ریه است که عمدتاً کیسه‌های میکروسکوپی هوا موسوم به آلوئول‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. این بیماری معمولاً در اثر عفونت ناشی از ویروس یا باکتری و گاهی نیز در اثر سایر میکروارگانیسمها، برخی داروها و شرایط دیگر مانند بیماری خود ایمنی رخ می‌دهد. سینه پهلو سالانه حدود ۴۵۰ میلیون نفر، معادل هفت درصد از کل جمعیت جهان را مبتلا می‌کند و منجر به حدود ۴ میلیون مرگ می‌شود.

منبع:khabaronline.ir

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس