نگاه خاص ایوانکا ترامپ به نخست وزیر کانادا

تاریخ انتشار : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷

,رسانه‌های اجتماعی,کاخ سفید ,نگاه خاص ایوانکا ترامپ به نخست وزیر کانادا, ایوانکا ترامپ

سوژه شدن نگاه معنادار ایوانکا ترامپ به نخست وزیر خوش چهره و خوش تیپ کانادا

سفر دختر رئیس جمهور آمریکا ، ایوانکا ترامپ به کانادا دارای جواشی جالبی بود.در این سفر وی که با نخست وزیر کانادا که فردی خوش چهره و جوان می باشد دیدار داشت نگاه هایی خاص از طرف ایوانکا به  «جاستین ترودو» شد که از دید رسانه ها و شبکه های اجتماعی دور نماند و در همه خبرگزاری ها اخبار آن منتشر شد.

توجه بیش از حد ایوانکا ترامپ به نخست وزیر کانادا
سفر نخست وزیر خوش چهره و خوش تیپ کانادایی به امریکا با حواشی فراوانی همراه بوده است، یکی از این حواشی ها ، توجه بیش از حد ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور امریکا به وی بوده است، که به سوژه رسانه تبدیل شده اسنت.

همیشه فرض بر این بوده که دنیای سیاست، فضایی جدی و سخت است چرا که عرصه‌ بررسی و حل و فصل مسائل کلان یک اجتماع انسانی است و امور جزئی و فردی در آن جایی ندارد و یا سریع به حاشیه رانده و از کانون توجه خارج می‌شود؛ براین اساس افرادی به این حوزه قدم می‌گذارند که معمولا شخصیتی جدی و قدرت بالایی در به حاشیه راندن یا حل تعارضات شخصی و مصرف کردن تمام انرژی خود در راه مسائل اجتماعی دارند.

اما در عصر سیطره تصویر و شبکه‌های اجتماعی که مسائل جزئی و فردی بزرگ‌نمایی می‌شوند و هر روزه صدها و هزارها «سلبریتی» از دل آن بیرون می‌زند، گویا دنیای سیاست نیز در این زمینه احساس کمبود می‌کند و در تلاش برای تولید «سلبریتی»های خاص خود است.

در روزهای اخیر دیدار «جاستین ترودو» نخست‌ وزیر جوان کانادا با «ایوانکا ترامپ» سوژه داغ رسانه‌های اجتماعی و سیاسی شده‌است.

روزنامه انگلیسی «تلگراف» در گزارشی تصویری ضمن ساخت کلیپی از نگاه‌های معنادار دختر رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با نخست‌وزیر کانادا می‌نویسد: «جاستین ترودو» فردی خوش‌سیما در عرصه سیاست بین‌المللی است که هیچ نگاهی نمی‌تواند به آن بی‌تفاوت باشد.

نگاه های ایوانکا ترامپ به نخست وزیر کانادا

,رسانه‌های اجتماعی,کاخ سفید ,نگاه خاص ایوانکا ترامپ به نخست وزیر کانادا, ایوانکا ترامپ

بنا به گزارش پایگاه «ایندیپندنت» تصاویر نشست «چالش های زنان در محیط کار» که در کاخ سفید با حضور «ایوانکا ترامپ » و «جاستین ترودو» برگزار شد، نشان می‌دهد که دختر رئیس‌جمهور بیش از آنکه مجذوب موضوع جدی مورد بحث در این نشست باشد، مجذوب سیمای نخست‌وزیر جوان کانادا شده‌است، به خصوص اینکه گفته می‌شود که «ایوانکا ترامپ» در آغاز نشست سعی کرده که برای نشستن نزدیکترین صندلی به «جاستین ترودو» را انتخاب کند.
منبع: mizanonline.ir

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس