مروری بر دوبرال

در سفر هوایی از پوست خود مراقبت کنید

سفر هوایی

راههای مراقبت از پوست در سفر هوایی

سفر هوایی یکی از در واقع سریعترین روش های ممکن برای رسیدن به مقصد می باشد اما در کنار این موضوع دارای یک سری معایب نیز می باشد.یکی از بیشتری عوارضی که تقریبا سریع هم رخ می دهد خشکی پوست می باشد که با استفاده از سرم و کرم ضد آفتاب می توان سلامت و شادابی پوست را حفظ نمود.

یکی از مضرات سفر هوایی،خشک شدن سریع پوست است.از این رو شما نیاز دارید تا در طول پرواز به خوبی از پوست خود مراقبت کنید. مانند هر چیز دیگری در دنیای مدرن،پرواز به شدت بر روی پوست تاثیرگذار است. بهترین کار هنگام سفر هوایی این است که آب پوست خود را حفظ کنید. در این مقاله چندین راه حل وجود دارد:

۱٫ چیزهایی که باید داشته باشید
مرطوب کننده UV و سرم، محصولاتی هستند که هنگام پرواز حتما باید در اختیار داشته باشید. حتما باید دقت داشته باشید که این وسایل را در چمدان قرار ندهید که هنگام پرواز به آن دسترسی نداشته باشید. محصولات این چنینی که برای جلوگیری از پوستی خشک از آن استفاده می کنید را باید در کیف دستی و نزد خود نگه دارید.

۲٫ تغذیه پوست با سرم
از آنجایی که در کابین هوا رطوبت و فشار پایین است و خشکی را می توان حس کرد، رطوبت اپیدرم (لایه ی بالایی پوست) از بین می رود. این مسئله منجر به خشکی و خستگی پوست می شود. همانطور که گفتیم برای کمک به پوست، باید به طور مرتب،آنرا مرطوب نگه دارید. می توانید با استفاده از یک سرم، عملیات آبرسانی به پوست را به خوبی انجام دهید.

۳٫ استفاده از کرم ضدآفتاب
این محصول جزء محصولات ضروری است که امروزه در شرایط شهری نیز مورد استفاده قرار می دهید. اما هنگام پرواز،به دلیل ارتفاع از سطح دریا، استفاده از آن ضروری می شود. شدت اشعه UV در هواپیما، دو برابر زمین است. پنجره های هواپیما فیلتر شده است، اما شما همچنان باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. با این حال استفاده از کرم مرطوب کننده برای پوست های مسن،مناسب تر است.

۴٫ درخواست صندلی در کنار راهرو
ممکن است سر و صدا و رفت و آمد مسافران در راهرو موجب اذیت شما شود. اما می توانید با استفاده از هدفون سر و صدا را تحت کنترل در آورید، در عوض از تابش نور خورشید در امان بمانید. همچنین اگر پرواز شما طولانی باشد، باید دقت داشته باشید که با فراهم آوردن شرایط مناسب، استراحت خوبی داشته باشید، زیرا بی خوابی و خستگی نیز منجر به خشکی و پیری زودرس پوست می شود.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای آرایــش مــو