مروری بر دوبرال

معرفی انواع دستگاه های ویژه جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست صورت و معرفی جدیدترین دستگاه های جوانسازی

 جوانسازی پوست این روزها شیوه های متفاوتی را به خود اختصاص داده و شاید بهترین روش را بتوان استفاده از دستگاه هایی دانست که در جوانسازی و تولید کلاژن به پوست کمک می کنند. که در ادامه این دستگاه ها و نحوه کار آن ها را توضیح خواهیم داد.

جدیدترین دستگاه ها برای جوانسازی پوست صورت + جوانسازی پوست صورت کیم کارداشیان
روش های مختلفی برای جوانسازی پوست وجود دارند که هر یک دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. در ادامه به جدیدترین دستگاه های جوانسازی پوست اشاره می کنیم و هر یک را به اختصار معرفی می کنیم.

جوانسازی پوست با روش رادیو فرکانسی Radiofrequency یا آر اف RF

از لحاظ علمی رادیو فرکانسی یا آر اف یک ابزار غیر تهاجمی و بدون نیاز به جراحی است که برای تغییر شکل بدن و صورت از زیر لایه سطحی پوست، مورد استفاده قرار می گیرد. این روش از دستگاه های پیچیده ای استفاده می کند که به طور خاص برای رفع رایج ترین مشکلات پیری پوست در زنان و مردان طراحی شده اند، مشکلاتی مانند چین و چروک، بافت های بی از حد چربی و سلولیت cellulite.

در روش آر اف از امواج رادیویی استفاده می شود که اساسا انرژی گرمائی هستند و برای بازسازی بافت و بهبود انعطاف پذیری و تولید کلاژن جدید استفاده می شود.

بر خلاف فرایندهای تهاجمی که بر روی بیرونی ترین لایه پوست تاثیر می گذارند، گرمای مربوط به آر اف اساسا روی عمیق ترین لایه های پوست، یعنی درم dermis، تاثیر می گذارد؛ بدون اینکه تاثیری روی لایه های بیرونی پوست از جمله اپیدرم epidermis داشته باشد.

گرما تحریک کننده ای است که باعث انقباض بافت های زیرین پوست می شود، به ویژه در لایه درم؛بافت های نرم در این قسمت پوست فشرده و منقبض می شوند و حتی کلاژن جدید تولید می کنند که البته این فرایندها ماه ها طول می کشد تا کامل شود.

با وجود کلاژن جدید و سالم که در عمیق ترین لایه پوست ظاهر می شود، قرار گرفتن هر چه بیشتر این بافت نرم در معرض امواج رادیو فرکانسی به جوان تر شدن و سفت شدن این بافت کمک می کند.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای آرایــش مــو