مروری بر دوبرال

باید و نبایدهای تزریق بوتاکس

متخصصان زیبایی,رفع چروک پوست,سم بوتولیسم,باید و نبایدهای تزریق بوتاکس,تزریق بوتاکس

بوتاکس برای همه مؤثر است؟

ب.تاکی که در وافع نوعی سم است و قادر به فلج کردن عصب و عضلات ناحیه تزریق شده را دارا می باشد و به همین دلیل است که می تواند چروک های پوستی را از بین ببرد.این روزها طرفداران بسیاری را پیدا کرده است.اما آیا واقعا تزریق این سم برای بدن مشکلی ایجاد نخواهد کرد؟در ادامه پاسخ این پرسش ها را خواهید گرفت.

آیا ممکن است کسی جواب مثبت از بوتاکس نگیرد؟
باید به این نکته توجه داشته باشید که میزان تأثیر بوتاکس روی افراد یکسان نیست. اگر از این روش استفاده کرده‌اید و نتیجه مؤثر و دلخواهتان را نگرفته‌اید دلایل آن را در یکی از این موارد زیر جست‌وجو کنید.

 

دلایل فردی
اگرچه هنوز مشخص نیست چرا یک فرد به این روش پاسخ نمی‌دهد، اما این موضوع همواره به عنوان یکی از دلایل بی‌اثر بودن بوتاکس عنوان می‌شود. همچنین اثر بوتاکس برای برخی از افراد عمر کوتاه‌تری نسبت به دیگران دارد. اثر بوتاکس معمولاً به مدت چهارماه برای بسیاری از افراد باقی می‌ماند اما در برخی از افراد اثر آن از بین می‌رود و مثلاً بیش از ۶ هفته باقی نمی‌ماند. دلیل اینکه چرا اینگونه است برای متخصصان زیبایی ناشناخته است اما آنها دریافته‌اند که این روش همواره به طور یکسان عمل نمی‌کند.

محدودیت‌های بوتاکس 
بوتاکس نمی‌تواند همه مشکلات پوستی را رفع کند. اگر چین و چروک‌های صورت شما خیلی عمیق و کهنه باشد بوتاکس معمولاً مؤثر است، اما اگر بخواهید فرو رفتگی‌ها و حفره‌های پوستی را پر کنید، ممکن است نتوانید با این روش نتیجه دلخواه را به دست بیاورید. همچنین بوتاکس برای افرادی که پوست خیلی شل و آویزانی دارند، کمتر مؤثر است. در این موارد برای درمان نقایص پوست باید از روش‌های مؤثر و مطلوب‌تری استفاده کنید. این به معنای آن است که اگر شما از بوتاکس نتیجه نمی‌گیرید به این دلیل است که این روش برای خواسته شما مناسب نیست.

مواد نامناسب
برای اینکه بوتاکس اثر کند باید از مقدار مناسب و ماده با کیفیت استفاده کنید. خیلی از اوقات به این دلیل اثر مطلوب آن را نمی بینید که از ماده نامناسب یا به مقدار نامناسب برای شما استفاده شده است. کیفیت و نحوه استفاده از بوتاکس بسیار مهم است.

مقاومت در برابر بوتاکس
اگرچه این مورد بسیار نادر است. اما برخی از افراد اثر این روش را روی پوست خود مشاهده نمی‌کنند چون پوست‌شان نسبت به این ماده مقاوم است. افراد بسیار کمی در برابر این روش مقاوم هستند. اما اگر شما تأثیری مشاهده نمی‌کنید این احتمال را هم باید در نظر بگیرید. به ویژه اگر هیچ دلیل قانع کننده دیگری برای عدم تأثیر بوتاکس نمی‌شناسید. برخی از افراد از همان اولین تزریق بوتاکس نسبت به آن مقاوم می‌شوند. اما عده‌ای به مرور زمان و پس از انجام چند تزریق نسبت به آن مقاوم می‌شوند.

منبع: salamatnews.com

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای آرایــش مــو