مروری بر دوبرال

آیا با لیزر موهای زائد به طور کامل از بین می رود؟

لیزر موهای زائد

آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟

 لیزر موهای زائد این روزها از جمله کارهایی می باشد که برای از بین بردن دائمی موها و زیبا شدن پوست به کار می رود اما شاید سوال بسیاری از افراد باشد که آیا واقعا با لیزر کردن می توان به صورت دائمی موهای زائد را از میان برد؟

 لیزر موهای زائد
امروزه لیزر موهای زائد به شکل های مختلف برای رفع موهای زائد مشکل ساز بدن مورد ااستفاده قرار می گیرد که هم توسط زنان و هم مردان استفاده می شود. به دلایلی لیزر موهای زائد به عنوان یک روش دائمی برای از بین بردن موهای زائد در نظر گرفته نمی شود. بعد از درمان رشد مجدد برخی موها مشاهده می شود، اما به هرحال لیزر موهای زائد در مقایسه با روش های دیگر، به عنوان یک روش بلند مدت برای رفع موهای زائد در نظر گرفته می شود.

نتایج مربوط به لیزر در همه افراد یکسان نیست و مدت زمانی که فرد از شر موهای زائد خود رها خواهد بود، بستگی به چگونگی واکنش بدن به فرایند لیزر موهای زائد دارد.

در اکثر افرادی که از لیزر برای رفع موهای زائد خود استفاده کرده اند، کاهش دائمی در رشد موهای زائد مشاهده می شود. هر چه تعداد جلسات درمان بیشتر باشد، شانس اینکه مدت زمان بیشتری موهای زائد را روی بدن مشاهده نکنید، بیشتر خواهد بود. در فولیکول هایی که تحت تاثیر لیزر قرار گرفته اند ممکن است دوباره شد موهای زائد را مشاهده کنیم، بنابراین تکرار جلسات لیزر درمانی برای رفع موهای زائد نیاز خواهد بود.

لازم است تمام جلسات توصیه شده توسط تکنیسین لیزر درمانی را انجام دهید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.بدون کامل کردن جلسه های لیزر درمانی احتمال رسیدن به نتیجه دائمی کمتر خواهد بود.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای آرایــش مــو