مروری بر دوبرال

نحوه مدیریت و چیدمان لاک روی میز آرایش

مجموعه : لوازم آرایش

چیدمان لاک روی میز

چیدن لاک روی میز، چطوری نظم بدم؟

دختر خانم ها و یا خانم ها معموال بر روی میز آرایش خود شیشه های لاک زیادی دارند که نمی دانند دقیقا چگونه باید آن ها را مرتب کنند و یا مدل دارد بچینند تا اتاقی زیباتر داشته باشند و مطابق ما معیارهای چیدمان دکوراسیون باشد.

چیدمان لاک روی میز آرایش
چیدمان میز توالت به این دلیل اهمیت دارد که لوازم کوچک بسیاری روی آن قرار دارد. هرچه دکوراسیون اتاق خواب مرتب باشد ولی سطح میز آرایش پر از وسایل ریز و کوچک که بدون نظم کنار هم قرار گرفته اند، گویا مدیریت خوبی برای نظم دهی به فضا نشده است.

برای چیدمان لاک روی میز می توانید از ایده های ساده و کاربردی استفاده کنید. اگر میز آرایش شما کشو یا طبقه خالی دارد، بهتر است که آن را به شیشه های لاک اختصاص دهید تا سطح میز توالت خلوت تر باشد.

لاک های متنوع و رنگارنگ را درون یک ظرف شیشه ای بزرگ قرار داده و ظرف را روی میز توالت بگذارید. دلیل شیشه ای بودن این است که در موقع نیاز، به رنگ مورد نظر دسترسی راحت تری داشته باشید.

لزومی ندارد حتما لاک ها را روی میز توالت قرار دهید. یک قاب عکس خالی تهیه کنید و آن را به باریکه های چوبی باریک به طبقات مختلف تقسیم کنید. می توانید برای نظم بیشتر، شیشه های لاک را بر اساس ترکیب رنگی روی آنها قرار دهید.

شلف های آماده هم برای چیدن لاک در دکوراسیون اتاق خواب مناسب هستند. حتی اگر آینه دیواری اتاق شما دارای لبه جلو آمده ای است می توانید از آن استفاده کنید.

جعبه های نظم دهنده در شکل و مدل های مختلفی در بازار وجود دارد. هر مدل از نظم دهنده ها را می توانید برای چیدمان لاک روی میز هم استفاده کنید.

می توانید برای قرار دادن و نگهداری لاک های خود آویزی مانند تصویر زیر تهیه کنید. در این صورت است که همه رنگها را به راحتی می توانید ببینید.

سبدهای مختلفی که قابلیت آویزان شدن روی دیوار یا طبقات را دارند، برای چیدمان لوازم آرایش روی میز توالت هم مناسب هستند.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای آرایــش مــو