مروری بر دوبرال

آیا از روغن آرگان در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود؟

مجموعه : لوازم آرایش

 روغن آرگان

!ادعای بکار بردن روغن آرگان در انواع محصولات بهداشتی و آرایشی

امروز تبلیغات محصولا و لوازم آرایشی که در آن ها از روغن های طبیعی استفاده می شود بسیار انجام می شود خصوصا استفاده از روغن آرگان که برای حفاظت از سلامت پوست و مو بسیار عالی و مناسب می باشد .اما آیا واقعا ادعای این کمپانی حقیقت دارد>؟ در ادامه این موضوع را بررسی خواهیم نمود.

 تبلیغات و استفاده از روغن آرگان در محصولات آرایشی و بهداشتی
روغن‌های موجود در محصولات آرایشی و بهداشتی می‌توانند باعث افزایش چربی محصول شوند و ویتامین‌ها و املاح موجود در آنها هم به حفظ سلامت و لطافت پوست و مو کمک می‌کند.

روغن آرگان یکی از همین روغن‌هاست که هرچند تحقیقات و مصرف جهانی برای آن وجود دارد اما پژوهش‌های داخلی چندانی درباره این روغن انجام نگرفته و بالا بودن قیمت، در کنار عدم تولید داخلی این روغن هم باعث شده به‌طور عمده شاهد مصرف چنین روغنی در محصولات آرایشی و بهداشتی داخلی نباشیم.

این در حالی است که این روزها بسیاری از کارخانه‌های تولید محصولات آرایشی و بهداشتی روی استفاده از روغن آرگان در محصولات خود مانور می‌دهند و به نظر می‌رسد که باید نظارت بیشتری بر صحت ادعای آنها از سوی سازمان‌های مربوطه وجود داشته باشد. مردم نیز باید بدانند، اگرچه خواص درمانی مختلفی برای انواع روغن‌های گیاهی مطرح می‌شود اما هیچ‌کدام از این محصولات، معجزه نمی‌کنند و ما نباید فریب تبلیغات رایج در این زمینه را بخوریم و برای درمان مشکلات پوست و موی خود، هزینه‌های سنگینی برای محصولاتی که ادعای وجود روغن شترمرغ، آرگان، حلزون و… را دارند و معلوم نیست واقعا چه ترکیباتی در روند تولید آنها استفاده می‌شود، پرداخت کنیم.

 

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای آرایــش مــو