نحوه تمیز کردن گل های مصنوعی با نمک

گل های مصنوعی

طرز برق انداختن گل های مصنوعی با نمک

گل های مصنوعی از جمله لوازم تزیینی خانه های اکثر مردم هستند که شاید نظافت کردن آن دشوار باشد و بیشتر افراد تنها به شتن با آب و پدر بسنده کنند که این امر باعث خراب دن ظاهر گل می شود.اما اگر دوست دارید گل شما ظاهری مانند روز اول پیدا کند و شفاف و زیبا به نظر بیاید.این پست را دنبال کنید.

گل های مصنوعی سالیان سال زیبا کننده خانه‌های ما هستند، شما می توانید از این گل‌ها در جاهایی استفاده نمایید که هیچ گل طبیعی نمی تواند در آن منطقه رشد کند. اما گرد و غبار بر روی همین گل‌ها می نشیند و ظاهر ‌آنها را زشت می‌نماید. پس همین حالا نسبت به تمیز کردن آنها افدام نمایید، گاهی اوقات می‌شود با تکان دادن گل‌ها گرد و غبار را از آن بزداییم اما گاهی این گرد و غبار به گونه‌ای در شکوفه های آن نشسته است که دیگر با تکان دادن آن نمی توان گرد و غبار را از آن گرفت. برای حل کردن این مشکل می‌توانید از نمک و یک کیسه کاغذی استفاده نمایید و گل‌های خود را به حالت اولیه برگردانید.

مواد و وسایل مورد نیاز :
کیسه های کاغذی برای قراردادن گل ها درون آنها
نمک
قلم مو کوچک

دستورالعمل :
کیسه کاغذی را تا نیمه از نمک پر کنید، می‌توانید از کیسه بزرگ تر استفاده نمایید و یا هر گلی را در یک کیسه بنا به اندازه‌اش قرار دهید.

اگر می‌توانید گل‌ها و شکوفه‌ها را از ساقه ها جدا کنید و در کیسه‌ی جداگانه ای قرار دهید. اگر این کار میسر نیست موردی ندارد شما می‌توانید همه ی گل ها را به صورت وارونه درون کیسه قرار دهید و درب کیسه را ببندید.

کیسه را تکان دهید تا نمک همه گلبرگ ها و شکوفه های گل های شما را در بر بگیرد. یکبار کیسه را تکان دهید کمی نگه دار دارید و دوباره کیسه را تکان دهید این کار را برای چند دفعه انجام دهید، به این طریق خاک، گرد و غبار از گلبرگ ها می رود. مواظب باشید این حرکات ملایم باشد تا به گل ها آسیبی نرسد.
گل ها را از کیسه خارج کنید، و با یک قلم مو، نمک هایی که بین گلبرگ ها و یا برگ های گیاه رفته است از آن خارج نمایید.

دو نکته مهم :
شما می توانید از این نمک برای تمیزی بقیه گل هایتان استفاده کنید.
از این روش برای تمیزی گل‌هایی که خشک کرده‌اید استفاده نکنید چرا که این گل‌ها در مقابل این حرکات شکننده و آسیب پذیر هستند.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس