اگر حیوان خانگی دارید رومبلی ضد خراشیدگی تهیه کنید

رومبلی ضد خراشیدگی

پارچه رومبلی مناسب حیوانات خانگی

اگر حیوان خانگی دارید مانند گربه و یا سگ نیاز است که در انتخاب نوع پارچه و یا روکش مبل های خود دقت ویژه نمایید تا دچار خراشدیگی در اثر برخورد ناخن های حیوانات به ان ها نشود.پارچه های ضد خراشیدگی از بهترین نوع می باشند.

پارچه رومبلی ضد خراشیدگی، اگر حیوان خانگی دارید!
من یک گربه بازیگوش در خانه نگهداری می کنم. متاسفانه به دلیل چنگ زدن های مداوم او مجبور هستم در فاصله زمانی کوتاه پارچه رومبلی را عوض کنم چون مدام جای ناخن و چنگال هایش روکش مبل را خراب می کند. چه نوع پارچه ای برای مبل خانه من مناسب است؟

 

نگهداری حیوانات خانگی در خانه در کنار همه لذت ها و شیرین بودن، می تواند آسیب هایی نیز به وسایل خانه وارد کند. چنگال های گربه و سگ روی مبلمان خسارت مالی وارد می کند و باید آنها را بطور مداوم تعویض کرد. پس بهتر است این بار به سراغ پارچه هایی برای روکش مبلمان بروید که مقاومت بیشتری دارند و آسیب نمی بینند. استفاده از الیاف مصنوعی و جنس پلی استر استحکام بیشتری در مقابل چنگ و خراشیدگی دارد. یادتان باشد استفاده از مبل چرم برای شما گران تمام می شود!

بد نیست حالا که در مورد حیوانات خانگی و مبلمان صحبت کردیم نکته حائز اهمیت دیگری را نیز عنوان کنیم. یکی دیگر از دغدغه های افرادی که حیوان خانگی دارند، موی آنهاست. اگر می خواهید موی سگ یا گربه شما روی پارچه مبلی دیده نشود از مبل طرحدار استفاده کنید تا خطای دید بوجود آورد. مبلمان مخملی علاوه بر اینکه در اثر چنگ و خراشیدگی آسیب می بیند، موی حیوان را هم سریع جذب می کند. پس فراموش نکنید پارچه رومبلی کتان، ابریشم، پشم، مخمل و پارچه نخی برای شما مناسب نیست.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس