10 دلیل برای انجام ندادن پیرسینگ

انجام ندادن پیرسینگ

پیرسینگ : چرا و به چه قیمت؟!

پیرسینگ یکی از انواع کارها می باشد که برای زیبایی انجام می شود و بسیاری از افراد در جاهای مختلف بدن این کار را انجام می دهند بدون اینکه به عواقب آن فکر کرده باشند اما به راستی  فکر می کنید که زندگی با پیرسینگ ساده و آسان می باشد؟پس لازم است حتما این متن را بخوانید و عواقب آن را ببینید و در ادامه تصمیم درست را بگیرید.

۱۰ دلیلش را در اینجا می خوانید:
۱- نگرانی همیشگی از ابتلا به HIV
اگر پیرسینگ بدن، بهداشتی انجام نشود و سوزن ها و لوازم مورد استفاده نو و استریل نباشند همیشه خطر ابتلا به بیماری کشنده ی ایدز وجود دارد. چرا چنین خطری را به جان بخرید و بدنتان را در معرض خطر قرار دهید؟

۲- خطر عفونت همیشه وجود دارد
پیرسینگ، همیشه با خطر عفونت همراه است. فرقی نمی کند که چقدر پیرسینگ کارهای به قول خودشان حرفه ای ادعا کنند که این عمل خطری ندارد، احتمال عفونت همیشه وجود دارد! گاهی می تواند به شدت هم مهیب باشد.

۳- ممکن است به طور جدی آسیب ببینید
اغلب پیرسینگ کارهای «حرفه ای» آماتورهایی هستند که روش هایی از اینور و آنور یاد گرفته اند. چرا که هیچ آموزش رسمی و تعلیمی برای این کار وجود ندارد! پس همیشه این احتمال هست که بدنتان را دست یک آماتور بسپارید که ممکن است به بدنتان آسیب جدی وارد کند.

۴- ممکن است بعدا پشیمان شوید
اغلب مردم بدنشان را پیرسینگ می کنند ولی بعدا پشیمان می شوند. دلیلش اینست که آن پیرسینگ ممکن است مناسب شخصیت شما نباشد و شما را به شدت غیرحرفه ای و بی کفایت در کارها نشان دهد. پس قبل از تصمیم گیری به این جنبه های مساله هم توجه کنید.

۵- می تواند باعث شود که غیر حرفه ای به نظر بیایید
شاید تنها پیرسینگ مقبول برای خانم های شاغل سوراخ کردن گوش باشد. سایر پیرسینگ‌های آشکار ممکن است شما را غیر حرفه ای و بی کفایت نشان دهند. پس قبل از تصمیم گیری راجع به پیرسینگ‌های بدن به این جنبه های آن هم توجه کنید.

۶- می تواند دردناک باشد
پیرسینگ، دردناک است. حتی اگر درد عمل اصلی آن را با پمادهای بی حس کننده کاهش دهید، درد، بعد از ازبین رفتن بی حسی، دوباره بر میگردد. در بعضی موارد درد آن بدن تا چند روز ادامه پیدا می کند!

۷- زندگی با پیرسینگ می تواند آزاردهنده باشد
ممکن است از سر هیجان بدون درنظر گرفتن «زندگی با پیرسینگ»، اینکار را انجام دهید. واقعیت این است که زندگی با پیرسینگ، می تواند آزاردهنده باشد. برای مثال، وقتی کسی زبانش را پیرسینگ می کند متوجه سختی خوردن، آشامیدن و حرف زدن با وجود آن نیست!

۸- می تواند زندگی شخصیتان را تحت تاثیر قرار دهد
بعضی افراد ممکن است دوست نداشته باشند با کسانی که در جاهای غیر عادی بدنشان پیرسینگ دارند در ارتباط باشند. ممکن است از سوراخ کردن زبان و جاهایی مانند آن شوکه شوند! بنابراین ممکن است اثرات مخربی در روابط فعلی و آینده تان داشته باشید.

۹- به چشم بعضی ها ممکن است «معتاد» به نظر برسید
برخی از مردم پیرسینگ و تاتو را (به استثنای سوراخ کردن گوش) به معتادها نسبت می دهند! به محض اینکه کسی را با پیرسینگ غیرمعمولی ببینند تصویر مواد مخدر و یک فرد معتاد به ذهنشان می آید.

۱۰- همیشه «باحال» به نظر نمی آیید
چیزی که در جوانی ممکن است «باحال» به چشم بیاید ممکن است با بالا رفتن سنتان عجیب و بیجا به نظر برسد. همین طور که مسن تر و عاقل تر می شوید عقاید و دیدگاه هایتان تغییر می کند. همیشه باحال به نظر نخواهید آمد، پس قبل از اقدام به این کار، لطفا خوب فکر کنید.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس