مروری بر دوبرال

افزایش سایز سینه و لیفت سینه با این مواد غذایی

مجموعه : بهداشت زنان

افزایش سایز سینه,لیف کردن سینه,سینه های بزرگافزایش سایز سینه و لیفت سینه با این مواد غذایی ممکن است

بر طرف کردن مشکلات شل بودن و افتادگی سینه،بزرگ کردن سینه ها،گرد کردن و تغییر سایز مناسب:

چه زمانی رشد سینه ها در دختران شروع و متوقف می شود:
هنگامی که یک دختر به بلوغ می رسد، معمولا رشدی در اندازه و شکل سینه هایش مشاهده می کند. برای هر دختر این اتفاق در زمان متفاوتی از سن او اتفاق می افتد و بیشتر رشد سینه معمولا از اولین دوره های قاعدگی شروع می شود. از آنجایی که شروع به رشد سینه ها نسبتا واضح است به خصوص برای خود دختر، از نظر منطقی باید زمان توقفی نیز داشته باشد.
بزرگ شدن سینه ها در اغلب دختران در سنین مختلف شروع می شود و نیز با سرعت متفاوتی اتفاق می افتد. بزرگتر شدن سینه بیشتر در سنین ۱۰ تا ۱۵ سالگی یک دختر اتفاق می افتد. سرعت رشد هر دختری با هم سن و سال خود متفاوت است. دختری ممکن است در زمان کوتاهی به بیشترین رشد سینه برسد (ژنتیک) و دختر دیگری ۴ سال یا بیشتر طول بکشد تا بزرگی ،سفتی و سایز مناسب سینه ها را به دست یابد. واقعیت این است ک سینه های شما به تغییر در اندازه و شکل در سرتاسر طول زندگیتان ادامه خواهد داد. این اندازه سینه ها به دلیل تغییرات مداوم سیستم هورمون زنانه بزرگتر و کوچکتر می شود. به منظور رشد بهینه بافت سینه، این سیستم هورمونی حساس باید به بهترین میزان تعادل خود برسد.
در حقیقت سنی که در آن رشد سینه متوقف می شود بستگی به فرد دارد. زمان شروع رشد و نیز زمانی که سطح هورمونهای استروژن و پروژسترون زنانه به سمت سطح مورد نیز بدن بالا می رود، را بدن خود فرد تعیین می کند. دختران معمولا متوجه می شوند رشد سینه هایشان حدود سنین ۱۷ تا ۱۸ متوقف می شود، در حالی که برخی متخصصان معتقدند که سینه های زنان زمانی به اندازه نهایی خود می رسد که باردار شده و بچه ای به دنیا می آورند. اما چون ممکن است تمام زنان تصمیم به بچه دار شدن نگیرند یا به دلیل مشکلاتی بچه دار نشوند سن متوسطی که زن ها توقف در رشد سینه را تجربه می کند اواخر جوانی است. با آغاز اولین جهش ناگهانی در پایان بلوغ یک دختر چند مرحله کلی مدر در رشد و بزرگ شدن سینه ایجاد می شود.
۱- اولین مرحله اساسا زمانی است که به عنوان یک کودک نزدیک به بلوغ می شود.
۲- این مرحله با جوانه زدن دنبال می شود که نوک سینه برجسته می شود و این ناحیه تا حدی در هنگام لمس حساس بوده و گاهی اوقات درد دارد.
۳- معمولا همراه با اولین دوره قاعدگی است و بیشترین رشد را در بافت سینه مشاهده می کند.
۴- معمولا در شکل و انحنای سینه خانم تاثیر می گذارد و ندرتا افزایش اندازه سینه را مشاهده می کند اگر چه برخی از دختران رشد جزئی در سینه در این مرحله دارند و مرحله نهایی زمانی است که بزرگ شدن سینه متوقف می شود که معمولا حدود سن ۱۷ تا ۱۸ سالگی اتفاق می افتد.
معمولا یک دختر می تواند توقف رشد سینه هایش را بر اساس اندازه سینه زنان خویشاوندان تصور کند چون وراثت یا ژنتیک در اندازه سینه خانم ها نقش مهمی دارد.با این وجود این به این معنی نیست که اندازه سینه دختر تا اندازه سینه مادر می تواند رشد کند، چرا که اندازه غالب پدری سینه زنان در خانواده شما ایده کلی اندازه احتمالی سینه را به دست می دهد.
بزرگ کردن و لیفت سینه ها و رفع افتادگی

نشانه های رشد سینه ها:
سینه زنان متشکل از غدد شیر، مجاری شیر، بافت همبند و چربی است. به دلیل این که سینه عضله ندارد رشد آن تحت تاثیر شماری از عوامل تغذیه ای و هورمونی و عوامل محیطی مثل استرس است. زمانی که دختران در سن بلوغ سینه شان شروع به رشد می کند، عواملی مانند افزایش وزن، سن، بارداری، قاعدگی و یائسگی در اندازه و ظاهر سینه در طول زندگی زن نقش ایفا می کند. لازم است که زنان آناتومی و علائم رشد سینه شان را بشناسند تا ناهنجاری ها را به محض پدید آمدن شناسایی کنند.
در طول بلوغ تخمدانها شروع به ترشح هورمونهای استروژن و پروژسترون می کنند که به بافت همبند در سینه اجازه تجمع چربی مناسب برای حجم مناسب سینه ها را می دهد. در طول این زمان سیستم مجاری شیر نیز شروع به رشد کرده و اندازه پستان افزایش می یابد. برای بسیاری از دختران جوان این رشد اولیه بافت سینه می تواند دردناک باشد. قاعدگی معمولا یک تا دو سال پس از آغاز رشد سینه شروع می شود و نیز ممکن است باعث افزایش کوتاه مدت اندازه سینه شود.

تغییرات هورمونی در طول قاعدگی باعث می شوند سینه به صورت موقتی متورم شود. غدد شیر نیز در طول قاعدگی بزرگ می شوند که باعث می شود سینه آب را در خود نگه دارد که اغلب منجر به درد یا احساس درد هنگام لمس می شود. این علائم در هفته پس از قاعدگی از بین می رود. در طول بارداری، سینه ها و سیستم مجاری شیر به سرعت رشد می کنند و باعث درد در اطراف سینه یا زخم یا حساسیت نوک سینه می شوند. هر زمانی که سینه رشد کند، کششهای پوستی که باعث خارش خفیف ممکن است شوند، نیز ایجاد می شوند.
به غیر از افزایش واضح در اندازه سینه، اغلب مشخصه های فیزیکی دیگری نیز وجود دارد. هنگامی که سینه در طول بلوغ شروع به رشد می کند، هاله اطراف نوک سینه مسطح شده و تنها نوک سینه از سینه برجسته می شوند. در طول بلوغ و بارداری، رشد سینه می تواند بسیار سریع اتفاق بیافتد و باعث بریدگی های کوچکی در بافت زیر پوست شود. این بریدگی ها منجر به اسکارهای قرمز یا صورتی انگشت مانند بلند شناخته شده به عنوان خطوط کشیدگی پوست یا ترک های پوستی می شود که معمولا به مرور زمان از بین می رود یا نیاز به مصرف کرمه ها یا محلول های موضعی می باشد.در طول بارداری عروق خونی سینه مهم هستند چون مسئولیت افزایش جریان خون را به عهده دارند و هاله اطراف نوک سینه اغلب تیره تر شده و ممکن است به خاطر پیش بینی شیردهی بزرگتر شود.
اثرات زیبایی و جذابیت با بزرگ شدن و رفع افتادگی و سفت شدن سینه:

سینه های بزرگتر جذابتر و برای شوهران مورد پسند تر هستند. لباسهای سبک های مختلف را می تواند با آن پوشید و با سینه پر لباس متناسب تر می شود. تاپ و بیکینی، نیم تنه و یقه گردنی برای شکل دادن به سینه های بزرگ طراحی شده اند و اغلب زنان با سینه کوچکتر با این طراحی ها ناامید می شوند. سینه بزرگتر ممکن است گزینه های مد بیشتر پیش روی خود داشته باشد.
زنان با سینه های کوچک همچنین ممکن است احساس پسر بودن داشته باشند. سینه ها علامت تحول اصلی زنانگی هستند و نیمرخ زیبای زن شامل سینه منحنی است. بسیاری از زنان با سینه کوچک جراحی پلاستیک را برای بزرگ کردن سینه انتخاب می کنند. پس از جراحی این زنان اغلب احساس زنانگی بیشتری دارند . درباره بدنشان اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند.
بزرگ شدن سینه بخش طبیعی از زندگی هر زن است. مادامی که زن از تغییرات بدن خود آگاه باشد نگرانی کمی درباره تغییراتی که سینه بزرگ ایجاد می کند وجود دارد.
دستور العمل های غذایی و گیاهی برای افزایش سایز و لیفت سینه ها:

۱- غذاهای پراز چربی با کلسترول و لیپو پروتئین کم به رژیم غذایی تان اضافه کنید. این غذاها شامل آجیل، روغنهای سالم سبزیجات ، میوه خشک و ماهی چرب هستند.
۲- از لوسیون های استاندارد استفاده کنید و حرکات ماساژی انجام دهید تا رشد سلولهای چربی در سینه را تحریک کنید.
۳- مکمل های غذایی و گیاهی برای تنظیم هورمون ها مصرف کنید که رشد سلولهای سینه برای توزیع چربی را تحریک می کنند.

روش های زیادی وجود دارد که زنان می تواند برای افزایش رشد طبیعی سینه شان انجام دهند و این روش ها مجموعا به عنوان افزایش دهنده طبیعی رشد سینه شناخته می شود یا گاهی اوقات به عنوان بزرگ کننده طبیعی سینه،بعضی از روشهای بحث شده از نظر بالینی ثابت شده نیستند و بیشتر بر دانش سنتی یا طب مردمی تکیه دارند با این وجود ایده های مدرن تر نیز در آن وجود دارد. استفاده از گیاهان دارویی و درمان طبیعی سنتی و طب سوزنی به طور گسترده در بزرگ کردن سینه مورد استفاده قرار گرفته است اما امروزه استفاده از ابزارهای ساکشن و پمپ نیز در برخی جاها متداول هستند.

البته ۳ مورد بالا به تنهایی برای همه خانم ها کار ساز نیست و داشتن سینه های کوچکتر به علت وراثت و ژنتیک کار بزرگ شدن را سختر می کند و نیاز به درمان کلینیکی مانند طب سوزنی و طب چینی هم دارد.

چربی ها بیشترین هم سینه ها را تشکیل داده اند
بخش عضلانی سینه ها برای افزایش سایز و بزرگتر کردن سینه (Muscle Tone):

مجموعه عضله هایی که پکتورال خوانده می شوند، در زیر لایه چربی سینه قرار می گیرند و اغلب مردم فکر می کنند سینه همین است. ورزشهایی که تون و شکل عضله های پکتورال را بهبود می بخشند، سینه ها را بالا کشیده و سفت می کنند. در حالی که این لزوما نمی تواند آنها را بزرگتر نشان دهد، یک بهبودی کلی سلامتی و روشی خوب برای فرم دهی اندازه سینه محسوب می شود. تونوس یا کشیدگی طبیعی عضله ها ی سینه می تواند ظاهر سینه هایتان را بزرگتر نشان دهند اما بیشتر حجم سینه ها که باعث بزرگ تر شدن و سفتی می شود را چربی ها تشکیل می دهند و با ورزش نمی توانیم چربی بیشتر تولید کنیم و نیاز به تغذیه و روشهای درمانی موضعی است.

ورزشی وجود دارد که می توانید هر شب برای خط سینه خود انجام دهید و در بلند مدت فقط به بزرگتر ساختن و سفتی عضله سینه تونوس (شکل بالا) و نزدیک کردن آنها به هم و در نتیجه ظاهر زیباتر سینه ها کمک می کند. صاف بر روی صندلی می نشینید و دستانتان را در کنارتان قرار می دهید. قسمت بازو (از شانه تا آرنج) باید صاف در کنارتان قرار بگیرد و سپس از آرنج دست را خم کنید به طوری که از آرنج تا مچ همراستا با زانوهایتان باشد. سپس دستانتان را بلند کنید و به طوری که شستتان شانه تان را لمس کند و جلوی بازویتان (از آرنج تا مچ) سینه هایتان را بفشارد. این کار را حدود ۲۰ مرتبه انجام دهید.بهتر است تحت نظر مربی باشد تا باعث از بین رفت چربی سینه ها نشود.
رفع افتادگی و بزرگ کردن سینه با روش طبیعی

پس از تولد تنها دو فاز رشد در سینه وجود دارد؛ اول در هنگام بلوغ همراه با ترشح هورمونهای جنسی استروژن و پروژسترون و دوم در طول بارداری و شیردهی وقتی که لوبولهای تولید شیر بزرگتر می شود. اگر رشد در بلوغ کامل نشود یا اگر زن فرزندی به دنیا نیاورد، سینه هایش به طور کامل رشد نمی کند. به طوری که بحث شد، هورمونهای زنانه است که بر بافت سینه تاثیر می گذارد. از آنجایی که همه دختران در ابتدا سینه تخت دارند، تفاوتها در اندازه و شکل سینه به دلیل هورمونهایی است که در بدن زن تولید می شود. استروژن پیامها را به مکانهای گیرنده هورمونی در سینه می رساند که رشد را در طول نوجوانی کنترل می کنند. استروژن بیشتر تولید شده در بدن زن، رشد بیشتری را موجب می شود. در طول بلوغ استروژن بدن زن افزایش می یابد.
همان طور که پیش تر ذکر شد بسیاری از کارشناسان معتقدند سینه زنان تا زمان بچه دار شدن هرگز به طور کامل رشد نمی کند. در طول این زمان زندگی است که شما با هر رشد دیگر (به جز افزایش وزن) رو به رو می شوید. بدیهی است که رشد به علت تولید شیر در پستان یا سینه ها و پس از شیر دادن کامل می شود و زن ممکن است متوجه شود سینه هایش نسبت به قبل بزرگتر یا کوچکتر شده اند. این دوباره زمانی است که ژنتیک در اندازه و شکل سینه نقش ایفا می کند.
نگرش کارشناسی
به طور کلی یک دختر رشد بافت سینه اش را تقریبا تا چهار سال از زمان اولین قاعدگی اش تجربه می کند و از آنجایی که هیچ دو نفری عین هم نیستند، هر دختری قاعدگی خود را در یک سن تجربه می کند. این سنجش مناسبی برای زمان شروع به رشد و توقف سینه فرد است.
چه روش و یا شراطی به بزرگ شدن طبیعی سینه ها کمک می کند:
• افزایش وزن :
بسیاری از زنان افزایش حجم و سایز در سینه های خود را هنگامی که وزنشان به طور کلی افزایش می یابد، مشاهده می کنند. این به این علت است که سینه اساسا از بافت چربی تشکیل شده است و هنگامی که زن چربی بیشتر از حد مصرف می کند افزایش می یابد. به علاوه به علت احتباس آب یا افزایش آب در بدن زنان سینه ها بزرگتر می شود که به ویژه در زمان قبل و در طول سیکل قاعدگی اتفاق می افتد. داشتن آب اضافه می تواند باعث شود تا ۲٫۲ کیلوگرم به وزن خانم اضافه کند. به همین صورت کاهش وزن در زنان نیز باعث می شود وزن سینه ها کمتر شود و یا در اثر رژیم کم خوری و بدون مواد مغذی دچار افتادگی و شل شدن سینه شوند.
افزایش وزن می تواند باعث شود سینه ها بزرگتر شوند اما این معمولا راه حلی نیست که اغلب مردم بخواهند انجام دهند.
• بارداری یا حاملگی باعث افزایش سایز سینه ها می شود:
هیچ عاملی مانند بارداری خانم ها نمی تواند به صورت طبیعی اندازه سینه آنها را افزایش دهد. نه تنها فرد اضافه وزن در طول بارداری مشاهده می کند بلکه سینه هایش نیز با افزایش قابل توجه سطح هورمون استروژن بزرگ می شوند که آنها را برای شیر دادن به نوزاد آماده می کند. بنابراین بزرگ شدن جفت به مغز و نیز غدد مربوطه اعلام می کند که هورمون استروژن بیشتری تولید کند که باعث می شود سینه بزرگ و سفت شود.
وقتی زنی باردار می شود، دوباره سینه هایش توسط سطح بالای هورمونها تحریک می شود اما هورمونهای بارداری متفاوت از هورمونهایی است که در دوران بلوغ وجود داشت و این ها رشد مجاری شیر را در سینه تحریک می کنند. همینطور هورمونهای دیگری نیز جدا از استروژن و پروژسترون وجود دارند که پس از تولد فرزند، تولید می شوند و در حالی که شیر دهی انجام می شود، به بافت سینه امکان تورم می دهند که پس از آن تمام می شود.
پس از یائسگی تغیرات محیطی هورمون و تغییرات سیکلی و تحریک غدد درون ریز سینه کاهش می یابد و بافت غده ای اغلب آرام می شود که باعث می شود بافت سینه تحلیل برود یا سینه شل و افتاده شود. همراه با یائسگی کاهش در تحریک سینه توسط هورمون استروژن در همه بافتهای بدن اتفاق می افتد از جمله بافت سینه که منجر به کاهش بافت غده ای سینه می شود.
بنابراین سفتی و گردی سابق را از دست می دهند. به علاوه سینه اغلب زنان با افزایش زیبایی پوست خود را از دست می دهد. این دلایل مرتبط با لیگمان ها یا حتی اکیدا بسته به اندازه سینه نیستند بلکه بسیار مهم تر، مشخصه های ذاتی از قبیل انعطاف پذیری پوست و تراکم سینه است که نسبت چربی سبک وزن غدد سنگین سینه را بازتاب می کند.

لیف سینه ها,قرض افزایش سایز سینه,ورزش سایز سینه
• عملکردهای هورمونی خانم ها برای رشد سینه ها:
بسیاری از زنان همچنین متوجه می شوند که سینه هایشان پیش از زمان قاعدگی بزرگتر می شود. این موضوع به دلیل اینکه سطح هورمون استروژن و پروژسترون آنها در روزهای پیش از قاعدگی افزایش می یابد و باعث می شود سینه ها تا حدی بزرگتر شود (شاید حدود نیم سایز در اندازه سینه بند). سینه ها ممکن است در هنگام لمس به علت غلظت هورمونها تا حدی دردناک شوند . با این حال در طول روزهای اول قاعدگی سینه ها معمولا به اندازه طبیعی خود باز می گردد چون سطح هورمونها نیز پایین می آید.
• چارچوب زمان افزایش حجم و سایز سینه ها:
بافت سینه در زنان در دوران بلوغ به صورت قابل توجهی رشد می کند چرا که سطح هورمون استروژن تغییر می کند. همچنین در طول دوران جوانی هورمونهای هیپوفیز گیرنده های استروژن در بافت سینه را به خصوص به استروژن حساس می کنند که منجر به افزایش بافت سینه می شود که نمی تواند بعدا در زندگی این اتفاق بیافتد. عوامل دیگر تاثیر گذار بر سینه، استقرار چربی در بدن است. زنانی که چربی بیشتری در ناحیه سینه دارند سینه های بزرگتری دارند. با این حال چربی در ناحیه سینه جدا از بافتهای عملکردی سینه است و به صورت متفاوتی نسبت به چربی نواحی دیگر بدن به هورمونها پاسخ نمی دهد.
• اهمیت سطح استروژن در افزایش و کاهش بافت سینه :
اگر سطح استروژن بعدا در زندگی افزایش یابد، خواه به صورت طبیعی در بارداری یا در زمان مشخصی در سیکل تخمک گذاری خواه از طریق مکملهای استروژنی، بافتهای سینه متورم می شوند اما وقتی دوباره سطح استروژن پایین می آید فرو می نشینند. در بارداری چربی کلی بدن افزایش می یابد و باعث می شود اندازه سینه نیز افزایش داشته باشد.
با این که هورمون استروژن جنسی تنها در انسانها و حیوانات یافت می شود، گیاهان مشخصی نیز وجود دارند که مواد شیمیایی بسیار مشابه با آن را دارند. این مواد فیتو استروژن نامیده می شوند. فیتو استروژن ها بعد به ایزو فلاونوئیدها و لیگنین ها تقسیم می شوند. در بدن انسان فیتو استروژن ها بسیار شبیه استروژن انسانی عمل می کنند. بنابراین خوردن مقدار زیادی فیتو استروژن می تواند بافت سینه را تحریک کند.
سینه های زنان از بافت چربی، بافت همبندی و غدد پستان حساس به هورمون با عضله های سینه ای قرار گرفته در زیر بافت چربی سینه، تشکیل شده است. در طول بلوغ، بدن زن استروژن تولید می نماید که فرآیند رشد سینه را به راه می اندازد. میزان استروژنی که بدن زن تولید می نماید، اندازه و سفتی سینه اش را تعیین می کند. وقتی میزان کمتر استروژن تولید شود، سینه های کمتر رشد یافته می بینیم. وقتی استروژن بیشتری تولید شود، سینه های بزرگتر ایجاد می شوند. پرفکت لیفت حاوی استروژنهای تولید شده طبیعی است که رشد بافت سالم سینه را تحریک میکند که منجر به بزرگتر شدن و سفت تر شدن آن می گردد.
بنابراین برای زنان با سن بالاتر این احتمال وجود دارد که به شل شدن و آویزان شدن سینه دچار شوند. افتاده بودن سینه به دلیل زوال بخشی بافتهای غده ای که سفتی سینه را ایجاد می کنند و کشیدگی بافتهایی که سینه را به عضلات متصل می کنند اتفاق می افتد. در حالی که سطح استروژن با افزایش سن کاهش می یابد، بدن شما می تواند به طور طبیعی به تولید این هورمونها تحریک شده و بافت سینه را افزایش دهد.

طب سوزنی و روش طبیعی بزرگ کردن و شدن سینه
طب سوزنی برای بزرگ کردن سینه یک روش طبیعی و سریع:
اکثر مردم خواهان کشف این معما هستند. آنها حقیقتا به این عضو برای سلامت و زیبایی بیشتر اهمیت می دهد. آیا وقت آن نیست که شما خودتان آنرا تجربه کنید؟ حال پاسخ چیست وشما چگونه می توانید این ماده نامرئی را به دست آورید؟طب سوزنی می تواند یک تکنیک قدرتمند برای شما در افزایش نشاط درونی و حتی اندازه سینه باشد.مهم ترین مزیتی که طب سوزنی دارد نداشتن هیچ گونه عوارض جانبی است.
آقای زاک بر این باور است که تئوری طب چینی در طب سوزنی ابتدا غدد درون ریز را تحریک می کند و آزاد سازی هورمون های غده هیپوفیز، افزایش فعالیت های تخمدان، تحریک پذیری سلول های سینه که منجر به بزرگ شدن سینه می شوند را موجب می شود. در حالی که مواد مغذی مورد نیاز برای رشد و تغییر سایز و سفت شدن سینه ها از طریق مواد مغذی گیاهی لازم و مواد غذایی باید مصرف شود. در حدود ۳۰ سال است که طب سوزنی در چین و کشورهای آسیایی در خصوص سینه های کوچک و آویزان و برای افرادی که به ناچار از کرم های موضعی برای تغییر سایز سینه هایشان استفاده می کنند به کار برده می شود.این طب در ابتدا تنها برای افراد مشهور استفاده می شد اما بدلیل نداشتن عوارض جانبی و طبیعی بودنش هم اکنون نزد تمام قشرهای خانم ها محبوب شده است.

عملکرد طب سوزنی در رفع افتادگی و لیفت سینه و بزرگ شدن سایز سینه ها
چگونکی عملکرد طب سوزنی برای فرم دادن و رفع افتادگی سینه ها: بر اساس طب چینی، سالم و بدون مشکل بودن فرم و ظاهر سینه ها به طور عمده از دیدگاه فیزیولوزیکی به عملکرد طبیعی کلیه ها، طحال و کبد با هورمون های جنسی، تغذیه مورد نیاز و ذهن بستگی دارد.
دلیل کوچکی، آویزان بودن و فرو رفتگی نوک سینه را می توان اختلال یا ناهماهنگی این اندامها دانست. سایر ارگان ها از جمله قلب و ریه ها نیز می توانند سینه ها را به طور غیر مستقیم تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین رسیدن به زیبایی و بزرگی سینه ها به وسیله طب سوزنی تنها یک مسئله بی اهمیت نیست.ابتدا به مشکلات و عوامل درونی او می پردازیم و سپس بر این اساس درمان را آغاز می کنیم.
چه افرادی برای بزرگ کردن سینه به طب سوزنی نیاز دارند؟
بر خلاف جراحی ایمپلنت جهت زیبایی و فرم دهی سینه ها که ممکن است باعث عوارضی چون عفونت، خونریزی، واکنش سیستم ایمنی بدن، خوب نشدن جای زخم ها، پس زدن مواد ایمپلنت توسط بدن، کوچک شدن یا پارگی آنها، جایگزینی و برداشتن آنها شود، طب سوزنی بدون درد و جای زخم و به شکلی کاملا طبیعی اندازه ی سینه ها را بزرگ می کند.سینه های شما را گرد و افتادگی آنها را برطرف می کند.
داوطلبین زیبا سازی سینه ها به وسیله طب سوزنی عمدتا خانم های بین شانزده تا پنجاه و پنج سال هستند که می خواهند از یک روش غیر جراحی برای بهبود و زیباسازی شکل سینه هایشان استفاده کنند.این افراد اکثرا دارای مشکلات زیر هستند:
کوچکی سینه ها ، نابرابری سینه ها ، افتادگی سینه ها ، فرو رفتگی نوک سینه حتی خانم هایی که سینه هایی نسبتا طبیعی دارند نیز ممکن است برای حفظ حالت سینه ها یا جلوگیری از افتادگی زودرس سینه ها این درمان را آغاز کنند. این درمان با طب سوزنی به بیماران مبتلا به سرطان سینه، اختلالات انعقاد خون و بیماری ضعف سیستم ایمنی بدن توصیه نمی شود.
افزایش تاثیر بزرگ کردن و رفع افتادگی سینه ها با طب سوزنی :
افزایش سایز سینه با استفاده از طب سوزنی نظر بسیاری از زنان را به خود جلب کرده است. خانم هایی که خواهان افزایش سایز سینه های خود هستند همیشه به دنبال روش های جدید بزرگ کردن سینه می باشند. دوران پروتز سیلیکون دیگر گذشته است. البته سازمان اداره کل خوراک و دارو آمریکا پروتز آب نمک را تایید کرده است و استفاده از آن برای جراجی سینه با استقبال خوبی رو به رو شده است. ولی تایید سازمان اداره کل خوراک آمریکا باعث نمی شود پروتز آب نمک، روشی ایمن برای زنانی که می خواهند سینه هایشان را بزرگ تر کنند، باشد.
امروزه بیشتر خانم ها استفاده از روش های طبیعی بزرگ تر شدن و فرم دهی سینه ها را ترجیح می دهند. سینه های یک زن تا زمانی که هورمون های مربوط به رشد سینه ها ترشح شوند، به رشد خود ادامه می دهند. مشخص شده است که پس از سن بلوغ تا زمانی که هورمون استروژن وجود داشته باشد، سینه ها همچنان رشد خواهند کرد. این مساله در میان زنان باردار نیز قابل مشاهده است. چرا که در طول دوره بارداری، سطح ترشح هورمون استروژن افزایش پیدا می کند.
اعتقاد بر این است که طب سوزنی به بهبود عملکرد سیستم بدن کمک می کند. اطمینان داشته باشید که هیچ گونه عوارض مضر و منفی در این روش وجود ندارد. درست است که استفاده از این روش بلافاصله باعث بزگ شدن اندازه سینه ها نمی شود، ولی قطعا تاثیر گذار است. فقط مقداری طول می کشد تا تغییرات ایجاد شده قابل مشاهده و مشخص شود.
طب سوزنی به همراه طب گیاهی هر دو قسمتی از طب چینی می باشند. ابتدا باید با روش کار بزرگ کردن سینه با استفاده از طب سوزنی آشنا شوید. به طور کلی، طب سوزنی روشی علمی و سالم است که از سوزن برای درمان اختلال عملکرد فیزیولوژیکی سیستم بدن استفاده می کند.
استفاده از این روش باعث افزایش جریان خون در بدن می شود. علاوه بر آن باعث تحریک بافت سینه ها شده و سلول های آن دوباره شروع به رشد و توزیع چربی بیشتر و مناسب فرم سینه ها می کنند. سینه معمولا پس از زایمان یا شیردهی شکل اولیه خود را از دست می دهند. ولی شکل و فرم سینه ها را می توان با استفاده از طب سوزنی و افزایش گردش خون در آنها، دوباره به شکل اولیه خود باز گرداند. همچنین طب سوزنی باعث متعادل شدن انرژی در بدن می شود که می تواند به سفت تر شدن و بیشتر شدن چاک سینه ها کمک کند.
درمان بیماریهای زنان و زایمان با طب سوزنی:
در سراسر دنیا از طب سوزنی به عنوان روشی کم‌خطر در درمان بیماری‌های مزمن استفاده می‌شود. بیماری‌ های زنان از جمله موضوعاتی است که همواره مورد توجه متخصصان طب سوزنی قرار می‌گیرد.
بـیماری های زنان مانند نازایی، درد های قــاعــدگــی، پـریـودهـای نـامـنـظـم، بـیـمـاری هـای تخمدان، پرولاپس رحم، پریودهای دردناک.
گروه درمان که طب سوزنی به صورت کامل روی آنها انجام می‌شد. اینکار روی نقاط قدیمی و سنتی که بر روی پاها، شکم و نقطه‌ای روی مچ‌ پا انجام گرفت.

درمان کیست تخمدان با طب سوزنی و سوجوک:
مطالعه درمان PCO (تخمدانهای پر کیست) با استفاده از سوجوک تراپی و طب سوزنی :
بسیاری از خانم ها از انواع داروهای کلاسیک و متداول برای درمان تخمدانهای پر کیست استفاده کرده اند در حالیکه در این درمان ها معمولا عوارض جانبی زیادی پس از درمان بروز می کند . بهمین دلیل تعدادی از خانم ها به طب جایگزین روی آورده اند.
مهم ترین بهره طب سوجوک در درمان تخمدان پلی کیستیک تنظیم دوره پریود است.همچنین نشان داده شده که در کاهش وزن ، کاهش سر درد و اصلاح خلقیات (مود) نیز کمک می نماید .

یک دیدگاه برای این نوشته

  1. […] افزایش سایز سینه و لیفت سینه با این مواد غذایی […]

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس