مروری بر دوبرال

سینه ها و نکته هایی مهم در مورد آن

اندازه استاندارد سینه,سینه زنان,آویزان شدن

نکته هایی در مورد سینه ها در بدن

سینه ها در بدن انسان عضوی است که علاوه بر زیبا کردن بدن انسان مخصوصا در زنان، نقش دیگری همانند شبردهی و یا بهتر شدن رابطه با همسر را دارند.هستند برخی افرادی که گاهی در مورد سینه ها سولاتی میپرسند که ما در این نوشته چند مورد از این سوال ها را همراه با جواب برای شما قرار داده ایم.

سینه یکی از اعضای حساس بدن خانم‌هاست که ممکن است تصورات غلط بسیاری در مورد آن‌ها در میان زنان وجود داشته باشد.

آیا هر دو سینه‌ی شما باید به یک اندازه باشند؟
شاید شما هم جزو افرادی باشید که نیاز به سوتینی با دو قالب سایز مختلف دارید. در واقع ۴۴٪ از زنان می‌گویند یکی از سینه‌های‌شان کوچکتر از دیگری است. پس داشتن سینه‌های نامساوی نشانه‌ی بدی نیست و حتما نباید سینه‌های‌تان به یک اندازه باشند.

آیا هر نفر فقط دو نوک سینه دارد؟
بله این حقیقت دارد که یک سری افراد بیشتر از دو نوک سینه دارند. از موقع تولد این قسمت اضافی وجود دارد و معمولا هم در فضای بین شانه‌ها و پاها رشد می‌کند. البته به ندرت در قسمت‌های دیگر بدن مثل پیشانی و پاها هم به وجود می‌آیند.

موهای دور نوک سینه نشانه چیستت؟
رشد تعدادی مو دور نوک سینه کاملا عادی است. اگر این موها شما را اذیت می‌کند، می‌توانید با یک قیچی کوچک آن‌ها را کوتاه کنید. از شیو کردن و یا کندن موها پرهیز کنید. این کار ممکن است باعث ایجاد موهای زیرپوستی و عفونت شود.

آیا با دست زدن به نوک سینه می‌توان به ارگاسم رسید؟
ارگاسم از طریق نوک سینه حقیقت دارد. نوک سینه مملو از رشته‌های عصبی است و MRIها نشان می‌دهد که با تحریک این عصب‌ها قسمتی از مغز که مربوط به ارگاسم است، تحریک می‌شود

در کل سینه چیست؟
اعضای بدن هدف دارند. و کار سینه درست کردن شیر است. شیر در قسمت کوچکی از سینه درست می‌شود و با طی مسیری از نوک سینه خارج می‌شود. آقایان به دلیل اینکه به کودک شیر نمی‌دهند، چنین کیسه‌هایی را ندارند.

سینه‌ای که آماده‌ی شیردهی است، چقدر به وزن شما اضافه می‌کند؟
وزن سینه تقریبا بین ۵.۳ گرم تا ۱۹۸ گرم است. سینه‌ای که از شیر فرزند شما پر شده است می‌تواند تا ۵۰۰ گرم زیاد شود. پس تعجبی ندارد در این دوران دچار کمردرد می‌شوید.

آیا شیردهی باعث افتادگی سینه‌ها می‌شود؟
شیردهی باعث افتادگی سینه‌ها نمی‌شود. در واقع دلیل این اتفاق فقط افزایش سن است. با بالا رفتن سن، بافت‌های سینه استحکام خود را از دست می‌دهند. کشیدن سیگار، تغییر وزن و داشتن چند زایمان این فرآیند را تسریع می‌کند.

آیا ترشح نوک سینه طبیعی است؟
ترشح از نوک سینه در اواخر دوران بارداری و در زمان شیردهی طبیعی است و در غیر از این موارد می‌تواند بیانگر مشکلی در بدن شما باشد. ترشح از نوک سینه می‌تواند بیانگر مشکلات تیروئیدی، مشکلات هورمونی و سرطان باشد. پس در صورت داشتن ترشح، حتما به پزشک مراجعه کنید.

چند نفر از زنان سایز سوتین درست را انتخاب می‌کنند؟
حدود ۸۵٪ از زنان سوتین‌هایی را می‌پوشند که اندازه‌شان نیست. اگر دختران سوتین‌‌های مناسب سینه‌های‌شان را استفاده نکنند، ممکن است دچار کمر درد و گردن درد و مشکلات عصبی در دست‌‌ها و شانه‌ها شوند. اندازه‌ی سینه‌های شما تغییر می‌کند. وزن و بارداری و یائسگی در اندازه‌ی سینه‌های‌تان تاثیر دارد و در نتیجه اندازه‌ی سوتین شما هم مرتبا تغییر می‌کند. سعی کنید از مغازه‌ای مطمئن خرید کنید و اندازه‌ی سینه‌های خود را داشته باشید.

آیا بیشتر زنان از سینه‌های خود راضی هستند؟
کمتر از یک سوم زنان بین ۱۸ تا ۶۵ سال از اندازه‌ و فرم سینه‌های خود راضی هستند. به همین دلیل است که استقبال از جراحی‌ پلاستیک سینه بسیار زیاد شده است و در سال ۲۰۱۳ پرطرفدارترین جراحی در میان جراحی‌‌های زیبایی بوده است. از سال ۲۰۰۰ ایمپلنت‌های سینه تا ۳۰٪ و لیفتینگ سینه تا ۷۰٪ افزایش یافته است.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس