مروری بر دوبرال

عکس نوشته های زیبا برای متولدین فروردین

عکس نوشته ماه های سال,عکس نوشته,سرگرمی,عکس نوشته های زیبا برای متولدین فروردین,متولدین فروردین

عکس نوشته های متولدین فروردین

عکس نوشته را می توان برای هر مناسبتی به کار برد برای تبریک عید و یا به عنوان یک دل نوشته برای احوالی خاص.در این پست عکس نوشته هایی مربوط به متولدین فروردین ماه را قرار داده ایم که هم تبریک تولد آن باشد و همچنین خصوصیات اخلاقی متولدین این ماه که به عنوان عکس پروفایل نیز استفاده می شود.

فروردین (در فارسی افغانستان:حمل)، نخستین ماه سال خورشیدی و نخستین ماه فصل بهار است که از نوروز آغاز می‌شود و ۳۱ روز دارد. برج فلکی مطابق آن برج حَمَل است.
در گاه‌شماری رسمی ایران نام این ماه از نام ماه نخست گاه‌شماری اوستایی نو برگرفته شده‌است. در گاه‌شماری زرتشتی نوزدهمین روز هر برج نیز فروردین روز نام دارد و در فروردین روز از فروردین ماه، جشن فَروَردینگان یا فرودُگ برگزار می‌شود.

فروردین برگرفته از fravaši است که در اوستا برای ارواح درگذشتگان نیکوکار و پارسا بکار می‌رود که روح پارسایان را پس از مرگ راهنمایی می‌کنند. هرمان لومل (Lommel) ریشه این واژه را از *fra-vrti می‌داند که به معنی «تصمیم درست» است اما بیلی (Baily) آن را از *par-var می‌داند به معنی «نیروی دفاعی». یشت سیزدهم اوستا در ستایش فروشی هاست. آنان یاران اهورا مزدا در آفرینش جهانند و هنگام جنگ به یاران اهورامزدا و باورمندان پیروزی می‌بخشند.

عکس نوشته ماه های سال,عکس نوشته,سرگرمی,عکس نوشته های زیبا برای متولدین فروردین,متولدین فروردین عکس نوشته ماه های سال,عکس نوشته,سرگرمی,عکس نوشته های زیبا برای متولدین فروردین,متولدین فروردین عکس نوشته ماه های سال,عکس نوشته,سرگرمی,عکس نوشته های زیبا برای متولدین فروردین,متولدین فروردین عکس نوشته ماه های سال,عکس نوشته,سرگرمی,عکس نوشته های زیبا برای متولدین فروردین,متولدین فروردین عکس نوشته ماه های سال,عکس نوشته,سرگرمی,عکس نوشته های زیبا برای متولدین فروردین,متولدین فروردین عکس نوشته ماه های سال,عکس نوشته,سرگرمی,عکس نوشته های زیبا برای متولدین فروردین,متولدین فروردین عکس نوشته ماه های سال,عکس نوشته,سرگرمی,عکس نوشته های زیبا برای متولدین فروردین,متولدین فروردین عکس نوشته ماه های سال,عکس نوشته,سرگرمی,عکس نوشته های زیبا برای متولدین فروردین,متولدین فروردین

منبع: بیتوته

آخرین های کارت پستال و انیمیشنفرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس