مروری بر دوبرال

این خانم با ماساژ دادن میلیاردر شد

ماساژور زن,ماساژور گوگل,تعرفه ماساژ

این خانم با ماساژ دادن میلیاردر شد

به گزارش ایران ناز در سال ۱۹۹۹ خانم بونی براون Bonnie Brown تازه از همسرش جدا شده بود. بونی با خواهرش زندگی می کرد و آینده ی نامشخصی داشت. تا اینکه شانس آورد و یک آگهی استخدام دید. یک شرکت در شهر سیلیکون ولی، احتیاج به یک ماساژور داشت که به خانه های کارمندانش برود و آنها را ماساژ دهد.

این شرکت که در آن زمان ۴۰ کارمند بیشتر نداشت، گوگل نام داشت!
این خانم از اینکه عاقبت اندیشی کرده و به توصیه مشاور اقتصادی اش گوش نکرده و سهامش را نگه داشته خوشحال است. حالا این خانم ۵۲ ساله در یک خانه بزرگ ۳ هزار فوت مربعی در نوادا زندگی می کند و به علاوه ماساژور مخصوص خودش را دارد. او مسافرت هایی هم به نقاط مختلف جهان برای سرکشی بنیاد خیریه ای که تأسیس کرده، انجام می دهد.

میلیاردر شدن این خانم با ماساژ دادن در شرکت گوگل!
تخمین زده می شود که هزار نفر از کارمندان گوگل با در اختیار داشتن سهامی بیشتر از ۵ میلیون دلار، از طریق رشد خیره ک ننده ارزش سهام گوگل میلیونر شده باشند. هر سهم گوگل در ابتدای تأسیس ۸۰ دلار ارزش داشت. بد نیست ارزش سهام رؤسای گوگل را هم بدانید، ارزش سهام لری پیج ۲۰ میلیارد دلار و ارزش سهام سرگئی برین ۱۹٫۶ میلیارد دلار است.

در طی دوران رشد اقتصادی، ارزش سهام شرکت های دیگری مثل یاهو و نت اسکیپ هم افزایش پیدا کرده است ولی هیچ کدام از شرکت ها قابل مقایسه با گوگل نیستند. ارزش فعلی هر سهم گوگل ۶۶۳٫۹۷ دلار است. امسال سهام گوگل ۴۰ درصد ترقی کرد که معادل افزایش ارزش به میزان ۲۰۳ دلار برای هر سهم است.

او این کار پاره وقت را در گوگل قبول کرد. خانم براون هفته ای ۴۵۰ دلار دستمزد می گرفت و این امکان را هم داشت که به جای دستمزد نقدی، سهام شرکت را بخرد. بعد از ۵ سال مدام، ماساژ مهندسان گوگل، خانم براون بازنشست شد، ولی سهام گوگل آنقدر رشد کرده بود که این خانم میلیونر شده بود!

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس