طراحی دکوراسیون اتاق خواب برای نوروز 95

دکوراسیون اتاق خواب,دکوراسیون,اتاق خواب با نمای آری

اتاق خوابتان را با این چیدمان و  و طرح های شیک زیبا تر کنید

 

در طراحی دکوراسیون استفاده از آجر در ایجاد فضایی بزرگ تر کمک می کند آجر از مصالحی است که در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . ترکیب پذیری بالای آجر با عناصری چون چوب کمک شایانی به طراحی های خیره کننده ای کرده است.

از آن جایی که در برابر هجوم حیوانات و حشرات موذی مقاوم است در هر محیطی می توان از آن استفاده کرد. عایق حرارتی بودن آن نیز یکی از حسن هایی است که این ماده دارد. در این اتاق ساده هارمونی موجود بین عناصر طبیعی در ایجاد حس آرامش در اتاق خواب موثر بوده است.

دکوراسیون اتاق خواب,دکوراسیون,اتاق خواب با نمای آری

دکوراسیون اتاق خواب 

آجر برای طراحی دکوراسیون در هر محیطی مورد استفاده قرار می گیرد یکی از آن ها دکوراسیون اتاق خواب است .آجر عایق صدا است و این خصلت در ایجاد محیطی آرام برای افراد در هنگام استراحت مناسب است و از دلایلی است که در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. آجر دارای قابلیت تلفیقی بالایی با رنگ ها و عناصر مختلف است .

در این جا نیز آجر در کنار رنگ سفید و خاکستری محیطی آرامش بخش و راحت را ایجاد کرده است. رنگ خاکستری رنگی است که همانند رنگ سیاه و سفید خنثی است و نماد سازش است. این دو رنگ به خوبی در این اتاق مورد استفاده قرار گرفته اند.

دکوراسیون اتاق خواب,دکوراسیون,اتاق خواب با نمای آری

دکوراسیون اتاق خواب با  نماهای چوبی و اجر

استفاده از رنگ های روشن در دکوراسیون اتاق خواب از لحاظ تاثیر روان شناسی که به محیط القا می کنند توصیه می شود. رنگ روشن چوب و ماهیت طبیعی بودن چوب محیط را با نشاط و صمیمی می کند.

فرد با قرار گیری در این محیط حس می کند در یک مکان امن و راحت قرار گرفته است. رنگ آجر نیز تیره تر انتخاب شده است تا رنگ چوب به خوبی به چشم بیاید و هارمونی زیبایی را برای اتاق خواب فراهم کرده است.

دکوراسیون اتاق خواب,دکوراسیون,اتاق خواب با نمای آری

مدل کوراسیون اتاق خواب  برای عید ۹۵

در طراحی دکوراسیون این اتاق خواب از آجر برای پوشاندن کلیه دیوارها استفاده شده است و فضایی گرم و آرام را در کنار استفاده از رنگ قرمز ایجاد کرده است.

رنگ قرمز از رنگ های شاد و پر انرژی است که می تواند برای اتاق خواب استفاده شود در فصل زمستان استفاده از رنگ های شاد باعث می شود که محیط داخلی گرم تر و پر نشاط تر به نظر بیاید. با قرار دادن یک بینگ بگ در کنار پنجره می توان در فصل های سرد و برفی و یا بارانی از دیدن منظره بیرون لذت برد. سقف بلند نیز محیط را دلبازتر می کند.

 

منبع : بریترین ها

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس