مروری بر دوبرال

ناگفته هایی از اسکار 2017

مت دیمن,شوخی‌های سینما ,برنامه‌ی زنده‌‌ی تلویزیونی‌,ناگفته هایی از اسکار 2017, اسکار 2017

ناگفته های مجری اسکار۲۰۱۷ از مسائل پشت پرده این مراسم!

جیمی کیمل که مجری مراسم اسکار ۲۰۱۷ بود از اتفاقات پشت پرده این مراسم ناگفته هایی را بازگو نمود.از اینکه این مراسم قرار بود بسیار دقیقتر و با برنامه تر اجرا شود و لی متاسفانه دست پاچگی هایی در آن مشهود بود که می توان گفت در نهایت همگان آن را دیدند.اعلام اشتباه بهترین فیلم سال ۲۰۱۷٫

اتفاقاتی که قرار بود در اسکار بیفتند و نیفتادند!
جیمی کیمل دوشنبه شب به برنامه‌ی زنده‌‌ی تلویزیونی‌اش برگشت و درباره‌ی اتفاقات مراسم اسکار توضیحاتی داد. از قرار معلوم او می‌خواسته مراسم آن شب را در کنار رفیق دیرینه‌اش مت دیمن به پایان برساند که با اشتباهات پیش آمده بر سر اعلام نام برنده‌ی بهترین فیلم امسال همه چیز به هم ریخت. مت دیمن و جیمی کیمل چندین سال است که یک شوخی طولانی مدت را با یکدیگر به راه انداخته‌اند که در پی آن،‌ مت دیمن مثلاً مدت‌هاست که می‌خواهد در برنامه‌ی جیمی کیمل به عنوان مهمان دعوت شود و جیمی کیمل هم اجازه‌ی این کار را نمی‌دهد. این شوخی‌ها هر از چند مدت در برنامه‌ی جیمی کیمل بروز پیدا می‌کند و تبدیل به یکی از کمدی‌های دنیای واقعی شده است که رابطه‌ی جیمی کیمل/مت دیمن را به یکی از جذابترین شوخی‌های سینما و تلویزیون تبدیل کرده است. در شب اسکار هم جیمی کیمل از این شوخی بارها استفاده کرد و حتی در جایی نقش آفرینی مت دیمن در فیلم ما یک باغ وحش خریدیم را به سخره گرفت. ظاهراً‌ او قصد داشته است که این شوخی را در پایان مراسم به عنوان اختتامیه‌ی اسکار هم استفاده کند که ماجرای جا به جایی برنده‌ی بهترین فیلم پیش آمد.

جیمی کیمل در مورد این اتفاق گفت:
«من و مت دیمن کنار هم نشسته بودیم که یک دفعه دیدیم روی سن اغتشاشاتی ایجاد شد. مت به من گفت «فکر کنم اسم برنده را اشتباه خواندند.» ما همینجوری نشسته بودیم و من گفتم که الان مجری مراسم می‌آید و اوضاع را درست می‌کند دیگر. بعد یادم آمد که خودم مجر‌ی‌ام و قرار نیست کس دیگری برود بالا و اوضاع را درست کند.»

جیمی کیمل در ادامه با اشاره به اینکه مراسم آن شب یک «دست پاچگی جمعی» به همراه داشت،‌از دنزل واشنگتن تشکر کرد که در آن بحبوحه به یاری‌اش رسید:
«دنزل واشنگتن را در ردیف اول دیدم که سعی می‌کرد توجه مرا به خودش جلب کند. با دستش اشاره می‌کرد و چیزی می‌گفت. ولی نمی‌فهمیدم چی. در آخر فهمیدم که می‌گوید «بری». متوجه شدم که بری جنکینز کارگردان مهتاب کنارم ایستاده و دنزل ازم می‌خواهد که میکروفون را به او بدهم که سخنرانی کند. چیزی که خب، با عقل جور در می‌آمد دیگر. خدا را شکر که دنزل آنجا بود که ما حداقل یک کار را در آن لحظه منطقی انجام دهیم.»

منبع: filmnetnews.ir

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس