مروری بر دوبرال

عروسک گردان جدید برای کلاه قرمزی

دختر همسایه, ایرج طهماسب,شبکه دو سیما,عروسک گردان جدید برای کلاه قرمزی,عروسک گردان

بالاخره مادر جدید کلاه قرمزی معرفی شد!

پس از فوت تلخ عروسک گردان کلاه قرمزی یعنی دنیا فنی زاده همه نگران کلاه قرمزی و عروسک گردان آن بودند خصوصا برای برنامه نوروز که قرار بود مجموعه ای چندین قسمتی بر روی آنتن برود.اما در نهایت عروسک گردان جدید و یا به نوعی مادر جدید کلاه قرمزی معرفی شد که شیما بخشنده می باشد.وی پیش از این در گروه کلاه قرمزی حضور داشت و عروسک گردان دختر همسایه بود.

عروسک گردان جدید کلاه قرمزی!
پیش از این زنده یاد «دنیا فنی‌زاده» عروسک‌گردانی عروسک کلاه قرمزی را برعهده داشت که پس از درگذشت وی، بسیاری منتظر بودند که چه کسی امسال و برای نوروز ۹۶ این عروسک محبوب تلویزیونی را به حرکت درمی‌آورد. «شیما بخشنده» سالهاست با این گروه همکاری می‌کند و پیش از این عهده‌دار عروسک‌گردانی «دختر همسایه» بوده است. قرار است او در سری جدید کلاه قرمزی عروسک گردان این عروسک محبوب باشد.
مجموعه «کلاه قرمزی» که به کارگردانی ایرج طهماسب ساخته می‌شود سال گذشته به تولید نرسید و امسال بعد از ۲ سال قرار است از شبکه دو سیما روی آنتن برود.

دختر همسایه در واقع دختر خانواده‌ای در همسایگی خانهٔ آقای مجری است که معمولاً چون مادرش سرگرم تماشای شبکه‌های تلویزیونی ماهواره‌ای یا فرستادن پیامک با دوستانش است او را به آقای مجری می‌سپرد. او تحت تأثیر برنامه‌های تلویزیونی که در ایران برای کودکان ساخته می‌شود و همچنین تعلیماتی که «خاله»ها یا مربیان مهدکودکش به کودکان می‌آموزند قرار گرفته و تکیه‌کلامش تکیه‌کلام این مربیان و مجریان است که از کودکان می‌خواهند با «دست و جیغ و هورا» چیزی را تأیید کنند. به همین صورت هم هست که این شخصیت هم مدام با گفتن چنین جمله‌ای انتظار همراهی دیگران را دارد.

منبع: farsnews.com

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس