مروری بر دوبرال

رازهای زندگی پرنسس دایانا

زندگی پرنسس دایانا

هفت راز درباره زندگی پس از طلاق پرنسس دایانا

پرنسس دایانا و پسر ملکه الیزابت پرنس چارلز در سال ۱۹۹۲ از یکدیگر جدا شدند.پس از این جدایی اتفاقاتی در زندگی هر یک رخ داد .اما می توان گفت اتفاقاتی که بیشترین تاثیر را اشت بر روی زندگی پرنسس دایانا اتفاق افتاد که در نهایت باعث مرگ مشکوک وی شد.در ادامه رازهایی از زندگی او را بررسی خواهیم نمود.

شرایط پرنسس دایانا پس از طلاق
۱_ او عنوان سلطنتی خود را از دست داد:  ملکه الیزابت دوم اعلام کرد که می خواهد دایانا مقام سلطنتی خود را حفظ کند, اما چارلز زیر بار نرفت و او را طرد کرد! ولی در عوض او عنوان ” شاهدخت ولز” را به دست آورد.دایانا از خانواده و اقوام طرد شد. شاهزاده ویلیاموقتی مادرش عنوان سلطنتی اش را پس از ۱۱ سال از دست داد, گفت:
نگران نباش مادر من آن را به تو برمی گردانم, روزی که پادشاه شوم.

۲_ دایانا اجازه داشت آپارتمانش در کاخ کنسینگتون را حفظ کند. این محل هم اکنون اقامت گاه رسمی شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون می باشد. و این آپارتمان را “خانه مرکزی امن برای شاهزاده خانم و کودکان” نامگذاری کرده اند.

۳_ دایانا برای استفاده از امکانات دیگر باید از ملکه اجازه می گرفت. او به جت های خاندان سلطنتی دسترسی پیدا کرد و برای تفریح می توانست از آپارتمان های دولتی کاخ سنت جیمز استفاده کند, چرا که ملکه الیزابت از او حمایت می کرد.

۴_جعبه جواهراتش کمی سبکتر شد. دایانا مجاز بود تمام جواهراتی را که در طول ازدواجش به دست آورده بود حفظ کند, به استثنای منگوله های تاج معشوقه کمبریج را که ملکه الیزابت در زمان عروسی شان پس از انکه دایانا لباس عروسش را پوشید به وی هدیه کرده بود که پس از آن تحت مالکیت ملکه درآمد و در حال حاضر به کیت میدلتون سپرده شده است.

۵_ دایانا و چارلز به اندازه یکسان از دیدار با فرزندان شان برخوردار بودند. همسر سابق دایانا زمان مساوی برای دیدار هرکدامشان با فرزندان شان شاهزاده هری و شاهزاده ویلیام که ۱۱ و ۱۴ ساله بودند, تعیین کرده بود. به این صورت که چالز و ویلیام در زمان تعطیلات نوبتی به دیدار آن ها می رفتند . ولی به نظر می رسد که همکاری چارلز و دایانا در زمینه فعالیت های مدنی همچنان پس از طلاق تا زمان مرگ پرنسس دایانا ادامه یافت.

۶_ او پس از طلاق با افرادی وارد ارتباط شد…دایانا با حسنت خان وارد ارتباط دوستانه شد. در حالی که پرنسس دایانا پس از طلاقش حتی به دیدار پدر و مادرش نیز نرفته بود فرزندانش را به دیدار او برد. پس از جدایی از حسنت خان با یک فیلمساز مصری به نام ددی فاید وارد ارتباط دوستانه شد و تصمیم گرفتند تا باهم ازدواج کنند. آن ها پیش از ازدواج زمانی که داشتند راهی فرانسه می شدند در یک تصادف جان شان را از دست دادند.

۷_دایانا پس از مرگش همچنان عضوی از خاندان سلطنتی محسوب می شد… و فرزندانش وارث تاج و تخت خواهند بود.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس