مروری بر دوبرال

دزدیده شدن پیکر مرتضی پاشایی + عکس

چند روزی است که در شبکه های اجتماعی عکسی پخش شده به همراه چند عکس از مراسم خاکسپاری مرتضی پاشایی که زیر آن نوشته شده پیکر مرتضی پاشایی ربوده شد.در این بین هستند کاربرانی که در این مورد به بحث پرداخته اند.مهدی کرد مدیر برنامه های زنده یاد مرتضی پاشایی در پاسخ میگوید خبر دزدیده شدن پیکر مرتضی پاشایی صد در صد دورغ است.

مهدی کرد، مدیربرنامه های زنده یاد مرتضی پاشایی این شایعه را تکذیب کرد و گفت: کمی توجه و دقت نشان می دهد که این عکس ها مربوط به روز خاکسپاری هستند. متاسفانه شایعه سازان عکس های مربوط به خاکسپاری را طوری کنار هم قرار داده اند که گویا مزار بار دیگر باز شده است و مردم نیز به تماشای این اتفاق جمع شده اند! و حتی در انتخاب سنگ قبر نیز دقت لازم را به خرج نداده اند! در ضمن ما هر هفته به بهشت زهرا می رویم و اگر چنین اتفاقی افتاده بود مطمئن باشید پیشتر از همه اطلاع رسانی می کردیم.

قبر پاشایی,پیکر مرتضی پاشایی,پاشایی در قبر

دزدیده شدن پیکر مرتضی پاشایی تکذیب شد

وی افزود: زمان خاکسپاری مرتضی بسیاری بر ما تاختند که تابوت خالی را به مردم نشان داده ایم و روز قبل، وی را به خاک سپرده بودیم و حالا شاید این شایعه که قضیه را برعکس نشان داده است و همگی عکس ها مربوط به خاکسپاری هستند، این حقیقت را برملا می کند که ما در آن زمان در نهایت صداقت با مخاطبین و دوستداران مرتضی برخورد کردیم.

کرد اضافه کرد: واقعا نمی دانم شایعه سازان از انتشار اخباری تا این اندازه سخیف و بدون پشتوانه تفکر، چه نفعی می برند. با کمی اندیشه به این نتیجه می رسیم که پس از دو سال آیا کسانی هستند که از دزدیدن جسد مرتضی آن هم از قطعه هنرمندان در بهشت زهرا که دارای قوانین و قواعد است، منفعت ببرند و یا چنین چیزی چطور ممکن شده است! بجز کسانی که می خواهند با توسل به چنین شایعاتی درصد بازدید از صفحات اجتماعی خود را بالا ببرند و جذب مخاطب کنند.

این مدیر برنامه در پایان هم گفت: از طرفداران مرتضی عزیز انتظار می رود در مقابل چنین رفتارهای ناشایستی نهایت تدبیر را به خرج دهند و با عدم انتشار چنین اخباری، شایعه سازان را در دامن زدن به آن ناکام بگذارند.

مرتضی پاشایی ۲۵ آبان سال ۹۳ بدلیل بیماری سرطان از دنیا رفت.

 

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس