مروری بر دوبرال

چرا ملانیا ترامپ با حجاب به دیدار پاپ رفت؟

ملانیا ترامپ

علت با حجاب شدن ملانیا ترامپ در مقابل پاپ مشخص شد

در سفر اخیری که ملانیا و ایوانکا برای دیدن پاپ داشتند حجاب خود را رعایت کردند و موای خود را پوشاندند در صورتی که این کار را در عربتسان که کشوری اسلامی بود و حجاب در ان اجباری انجان نداند و این امر به سوژه ای رسانه ای نیز تبدیل شد که در ادامه علت این کار ملانیا را خواهیم خواند.

چرا ملانیا و ایوانکا ترامپ در برابر پاپ حجاب داشتند؟
انتشار تصاویر «ملانیا ترامپ» همسر رئیس‌جمهوری آمریکا، در دیدار با پاپ فرانسیس دوم در واتیکان که در آن سر خود را پوشانده است، این پرسش را به وجود آورده که چرا او در اروپا حجاب را رعایت کرد، اما در عربستان که کشوری اسلامی و رعایت حجاب در آن الزامی است، حجاب نداشت؟

پایگاه انگلیسی «ویک» با انتشار گزارشی دلایل رعایت حجاب توسط ملانیا ترامپ در واتیکان و بی‌حجابی او را در عربستان بررسی کرد.این پایگاه نوشت: «در حالی که رعایت حجاب در عربستان الزامی است، ملانیا ترامپ، میشل اوباما و شمار از سیاستمداران زن غربی در هنگام سفر به این کشور، این اصل را نادیده گرفته‌اند.»«ویک» افزود: «ملانیا ترامپ در حالی هنگام دیدار با پاپ موهای خود را پوشانده بود که کلیسای کاتولیک نه حجاب را الزامی می‌داند و نه به رعایت آن تشویق می‌کند. حتی ایوانکا ترامپ که یهودی شده است نیز موهای خود را با توری مشکی پوشانده بود.»

حجاب ملانیا ترامپ و ایوانکا ترامپ در مقابل پاپ

ملانیا ترامپ

پایگاه ویک دلیل این امر را آن دانست که ملانیا اصالتی اسلوونیایی دارد و به شکل کلی، برای کلیسا و واتیکان احترام قائل است، به ویژه اینکه در مناطق کاتولیک سنتی زندگی می‌کرده است.

ملانیا ترامپ معتقد است که حتی هنگام ورود به کلیساهای کوچک در روستاها نیز باید موهای خود را بپوشاند، پس طبیعی است که این کار را هنگام دیدار با پاپ انجام دهد.

منبع: ilna.ir

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس