مروری بر دوبرال

عکس های جدید فرزند سوم کیت میدلتون

فرزند سوم کیت میدلتون

نام فرزند کیت میدلتون اعلام شد

پسر کیت میدلتون و پرنس ویلیام که در واقع فرزند سوم ان ها می شود نیز به دنیا امد.این فرزند که دومین پسر این خانواده سلطنتی می باشد به تازگی به دنیا امد و نام وی را نیز با مراسم خاصی بر روی آ نهادند که در ادامه خواهیم خواند و عکس های جدید این نوزاد جنجالی را نیز نیز خواهیم دیدد.

نام فرزند سوم کیت میدلتون Kate Middleton
فرزند سوم و دومین پسر کیت میدلتون و پرنس ویلیام در بیمارستان سنت ماری به دنیا آمد. کاخ سلطنتی جند روز پیش در مراسمی نام او را پرنس لویی آرتور چارلز  معرفی کرد.

فرزند سوم کیت میدلتون

فرزند سوم کیت میدلتون

فرزند سوم کیت میدلتون

ازدواج شاهزاده ویلیام و کاترین میدلتون طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در کلیسای وست‌مینستر به تاریخ ۲۹ آوریل ۲۰۱۱ برگزار شد. شاهزاده ویلیامِ ولز بزرگترین فرزندشاهزاده چارلز و شاهدخت دایانا و نوهٔ ارشد ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ و دومین وارث تاج و تخت می‌باشد. وی بعد از پدرش دومین نفر در خط دودمان پادشاهی بریتانیامی‌باشد. شاهزاده ویلیام نخستین بار، کاترین الیزابت میدلتون را در سال ۲۰۰۱ هنگامی که هر دو در دانشگاه سنت اندروز واقع در اسکاتلند تحصیل می‌کردند، ملاقات کرد. از وقتی که نامزدی آنها شروع شد، کیت از طرف رسانه‌ها مورد توجه شدید قرار گرفت و البته این گمان بوجود آمد که آنها در نهایت زندگی مشترک خود را آغاز خواهند کرد. نامزدی آنها که در تاریخ ۲۰ اکتبر ۲۰۱۰ آغاز شده بود، در تاریخ ۱۶ نوامبر همان سال به طور رسمی اعلان گردید. پس از ازدواج، آنها قصد دارند در جزیره انگلسی (با واژه انگلیسی اشتباه نشود) واقع در ناحیه ولز شمالی زندگی کنند.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس