مروری بر دوبرال

جدایی رسمی جنیفر گارنر و بن افلاک

,بازیگران هالیوود,دادخواست طلاق ,جدایی رسمی جنیفر گارنر و بن افلاک,بن افلاک,جنیفر گارنر

طلاق رسمی دو بازیگر سرشناس پس از ۲ سال جدایی

سرانجام این زوج هنرمند هالیوودی پس از دوسال رابطه پر فراز و نشیب که صحبت از جدایی بود قرار شد به زودی به صورت رسمی از یکدیگر طلاق بگیرند.البته این اخبار از سوی هیچ یک از این زوج تایید نشده اما شواهد حاکی بر این است که به زودی از یکدیگر جدا خواهند شد.حاصل ازدواج این زوج ۳ فرزند می باشد.

طلاق رسمی جنیفر گارنر و بن افلاک
براساس اعلام مجله Us Weekly، جنیفر گارنر و بن افلاک پس از دو سال جدایی آماده می‌شوند تا به طور رسمی از یکدیگر طلاق بگیرند.

البته تمام این اطلاعات از طریق یکی از منابع نزدیک به این زوج درز پیدا کرده است و معلوم نیست حقیقت داشته باشد.

شخص جنیفر گارنر به عنوان اولین نفر، فرم دادخواست طلاق را به دادگاه ارائه کرده است. گزارشات حاکی از آن است که بن افلک نیز از خانه مشترک خود در برنت وود (Brentwood) اسباب کشی کرده است.

جنیفر گارنر در سال گذشته، مصاحبه‌ای تاثیرگذار و البته گریه‌آور در مورد رابطه خود با بن افلک داشت، جنیفر گارنری که به خاطر هر سه فرزند خود؛ ویولت ۱۱ ساله، سرافینای ۸ ساله و ساموئل ۴ ساله همچنان رابطه خود را به نحوی حفظ کرده است.

جنیفر گارنر به مجله Vanity Fair گفت: بِن عشق زندگی من است. من با او، چه کاری می‌توانم انجام بدهم؟ بن بهترین شخصیت و همچنین جذاب‌ترین و بخشنده‌ترین فرد در هر مجلسی است. او فقط شخصیت پیچیده‌ای دارد و من همیشه می‌گویم که وقتی خورشید به روی شما می‌تابد، شما می‌توانید آن را حس کنید و وقتی که خورشید جای دیگری بتابد، سرما همه جا را فرا می‌گیرد. بن می‌تواند شما را در یک سایه بزرگ فرو ببرد.

هرچند که احتمالاً ازدواج بن افلک و جنیفر گارنر به زودی به پایان می‌رسد، اما این دو برای همیشه بخشی از زندگی هم خواهند بود، تنها به این دلیل که این دو سلبریتی و بازیگر Actor مشهور، والدین سه فرزند خود هستند. گزارشات حاکی است که این دو بازیگر قصد دارند تا برای بزرگ کردن فرزندان خود با یکدیگر مشارکت داشته باشند.

یک منبع آگاه به مجله Us Weekly گفته است: مهم نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد، بن و جنیفر به بزرگ کردن فرزندان خود به عنوان یک خانواده متعهد هستند و این کار را نیز خواهند کرد. هر دوی آنها به اهمیت خانواده آگاه هستند و خود را متعهد می‌دانند.

منبع: ilna.ir

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس