مروری بر دوبرال

جدیدترین عکس حامد نیک پی و همسرش

عکس حامد نیک پی

عکس هایی از حامد نیک پی و همسرش افسانه

حامد نیک پی  آهنگساز، نوازنده و خواننده می باشد که در خارج از ایران و در آمریکا زندگی می کند وی که در سال گذشته ازدواج کرد به تازگی عکسی را از خود در کنار همسرش در پیج اینستاگرام خود منتشر نموده است.

حامد نیک پی به همراه همسرش
حامد نیک پی خواننده, نوازنده و آهنگساز کشورمان می باشد که چند سالی است به آمریکا مهاجرت کرده است.

عکس هایی از این خواننده ۴۰ ساله در کنار همسرش آماده شده است که در ادامه مشاهده می کنید.

 

عکس حامد نیک پی

عکس حامد نیک پی

وی در یازده ماهگی دریک سانحهٔ تصادف، پدر خود را از دست داد و با مادرش که پرستار است و مادربزرگش زندگی کرده است. از وی تا کنون آلبوم‌های «گذر» و «آسوده» و «وصل تو» و «دیوانه‌تر» منتشر شده است. در آلبوم “رومی ۱” با پدرام درخشانی همکاری کرده و به‌عنوان خواننده در آن اثر حضور داشته است. همچنین ترانه «مالک این خاک منم» در واکنش به گفته‌های احمدی‌نژاد پس از اعتراضات مردم ایران به نتایج انتخابات ریاست جمهوری (۱۳۸۸)، با صدای او پخش شد.

او اولین حضورش با گروه رومی بود و در کنسرت‌های این گروه حضور داشت. همچنین با گروهِ مسعود حبیبی به هند سفر کرد و در جشنواره «جهان خسرو» خواند. او هم‌اکنون در آمریکا به سر می‌برد و در زمینه تدریس موسیقی سنتی مشغول به کار است. او تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه موسیقی فیلم در یکی از دانشگاه‌های ایالت کالیفرنیا گذرانده و در دو سری برنامه استیج به عنوان یکی از چهار سرگروه و آهنگساز در شبکه من و تو فعالیت داشته است. آخرین موزیک‌ویدئوی او در نوروز ۱۳۹۵ با نام «دام دگر» ترانه‌ای از مولوی در سبک تلفیقی و با همکاری بابک امینی به بیرون عرضه کرد که مورد استقبال بسیاری از علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفتدر شهریور سال ۱۳۹۵ (۲۰۱۶) تک‌آهنگ تو نیستی را که به گفتهٔ خودش به پدرش که از یازده ماهگی دیگر او را ندیده تقدیم می‌کند را به طور انحصاری از رادیو جوان پخش کرد.و در سال ۱۳۹۶ (۲۰۱۷) ترک نقش دیگر را با همکاریرضا روحانی و شعر هوشنگ ابتهاج به بیرون عرضه کرد ، که مورد استقبال بسیاری از طرفداران قرار گرفت.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس