مروری بر دوبرال

برند حلقه ازدواج بهاره رهنما

ازدواج بهاره رهنما

حلقه ازدواج بهاره رهنما متعلق به کدام برند است؟

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون چند روز قبل با امیرخسرو عباسی صاحب امتیاز شرکت هاینس و لوازم آراتیشی ژاکسی ازدواج کرد و مراسم عروسی پر سر و صدایی را داشتند .حلقه وی و همسرش توجه بیشتری را به خود جلب می نمود که در ادامه برند حلقه وی را معرفی خواهیم نمود.
تبریک مریم مظفریان برای ازدواج بهاره رهنما

مریم مظفریان مدیریت گالری مظفریان در صفحه اینستاگرام نوشت :

بهاره عزیز دوست خوب و هنرمند و مشتری خوب گالری مظفریان، تبریک فراوان  از طرف من و بقیه اعضای گالری براتون آرزوی خوشبختی داریم و ممنون از انتخابت بابت خرید حلقه هاتون.

 

حلقه ازدواج بهاره رهنما از گالری مظفریان

بهاره رهنما بازیگر کشورمان چند روز قبل با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد و مراسم عروسی شان برگزار شد. به همین بهانه برند حلقه مراسم ازدواج بهاره رهنما را به شما معرفی می کنیم. تبریک مریم مظفریان برای ازدواج بهاره رهنما   مریم مظفریان مدیریت گالری مظفریان در صفحه اینستاگرام نوشت : بهاره عزیز دوست خوب و هنرمند و مشتری خوب گالری مظفریان، تبریک فراوان از طرف من و بقیه اعضای گالری براتون آرزوی خوشبختی داریم و ممنون از انتخابت بابت خرید حلقه هاتون.   حلقه ازدواج بهاره رهنما از گالری مظفریان بهاره رهنما بازیگر کشورمان چند روز قبل با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد و مراسم عروسی شان برگزار شد. به همین بهانه برند حلقه مراسم ازدواج بهاره رهنما را به شما معرفی می کنیم. تبریک مریم مظفریان برای ازدواج بهاره رهنما   مریم مظفریان مدیریت گالری مظفریان در صفحه اینستاگرام نوشت : بهاره عزیز دوست خوب و هنرمند و مشتری خوب گالری مظفریان، تبریک فراوان از طرف من و بقیه اعضای گالری براتون آرزوی خوشبختی داریم و ممنون از انتخابت بابت خرید حلقه هاتون.   حلقه ازدواج بهاره رهنما از گالری مظفریان بهاره رهنما بازیگر کشورمان چند روز قبل با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد و مراسم عروسی شان برگزار شد. به همین بهانه برند حلقه مراسم ازدواج بهاره رهنما را به شما معرفی می کنیم. تبریک مریم مظفریان برای ازدواج بهاره رهنما   مریم مظفریان مدیریت گالری مظفریان در صفحه اینستاگرام نوشت : بهاره عزیز دوست خوب و هنرمند و مشتری خوب گالری مظفریان، تبریک فراوان از طرف من و بقیه اعضای گالری براتون آرزوی خوشبختی داریم و ممنون از انتخابت بابت خرید حلقه هاتون.   حلقه ازدواج بهاره رهنما از گالری مظفریان بهاره رهنما بازیگر کشورمان چند روز قبل با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد و مراسم عروسی شان برگزار شد. به همین بهانه برند حلقه مراسم ازدواج بهاره رهنما را به شما معرفی می کنیم. تبریک مریم مظفریان برای ازدواج بهاره رهنما   مریم مظفریان مدیریت گالری مظفریان در صفحه اینستاگرام نوشت : بهاره عزیز دوست خوب و هنرمند و مشتری خوب گالری مظفریان، تبریک فراوان از طرف من و بقیه اعضای گالری براتون آرزوی خوشبختی داریم و ممنون از انتخابت بابت خرید حلقه هاتون.   حلقه ازدواج بهاره رهنما از گالری مظفریان

بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک) نویسنده و بازیگر زن ایرانی است. وی دارای دو لیسانس ادبیات و حقوق قضایی و دو فوق لیسانس ادبیات نمایشی و فیلمنامه نویسی میباشد.همسر اول او پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینما بود. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی دایره زنگی را دارد. بهاره در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

وی در وب‌نوشت شخصی خود و مدتی در نشریهٔ چلچراغ می‌نوشت. او در دوران انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۸۸) از جمله هنرمندان حامی میرحسین موسوی بود و در انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۹۲) به حامیان حسن روحانی پیوست.

 

 

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
 • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
 • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
 • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
 • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
 • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
 • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس