مخلوط روغن زیتون و انار خلط را درمان می کند

مخلوط روغن زیتون و انار

رفع خلط با پختن انار و روغن زیتون

 رفع خلط شاید داروها و درمان های بسیاری داشته باشد اما در میان همه آن ها می توان گفت موثرترین روش مخلوط انار پخته به همراه روغن زیتون می باشد که می توانید آن را تهیه کنید و روزانه آن را بنوشید.

 انار و روغن زیتون موثر در رفع خلط
در همایش طب سنتی با حضور پزشکان و اساتید دانشگاه دکتر حسنعلی میرزا بیگی، روانشناس و استاد دانشگاه، برای رفع خلط راهکاری ساده و خانگی ارائه دادند که در ادامه به بیان آن می پردازیم.

بسیاری افراد مشکل خلط دارند و حتی با مصرف داروهای مختلف موفق به رفع آن نمی شوند. در این مطلب یک روش ساده و موثر برای رفع خلط برای شما معرفی می شود. برای انجام این روش نیاز به یک انار و مقداری روغن زیتون دارید.

ابتدا پوست انار را از قسمت بالای انار برش زده و بخشی از آن را بردارید، مقداری از دانه های انار را خارج کنید تا کمی فضای داخلی انار خالی شود. سپس مقداری روغن زیتون در این فضای خالی بریزید و در انار را ببندید (پوست برش زده). پس از آن انار را به طور کامل روی آتش ملایم قرار دهید. به عنوان مثال می توانید انار را سماور بگذارید.

انار باید چند ساعت روی آتش بماند (به مدت ۳ تا ۴ ساعت) و به این ترتیب دانه های آن با روغن زیتون پخته شوند. پس از آن آب انار را گرفته بنوشید. این نوشبدنی را به مدت ۸ روز و هر روز ۲ بار بنوشید. گفته می شود مصرف این نوشیدنی حتی خلط ۸ ساله را برطرف می کند.

فرستادن دیدگاه


عضویت در خبرنامه
  • 1.در صورتیکه تمایل دارید مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود لطفا ایمیل خود را در کادر زیر بنویسید.
  • 2.از ایمیل شما به هیچ عنوان استفاده تبلیغاتی نخواهد شد.
  • 3.هر شب فقط یک ایمیل برای شما ارسال میشود که هیچ گونه تبلیغاتی نداشته و فقط لینک مطالب جدید داخل آن خواهد بود.
  • 5.بعد از ثبت ایمیل کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال میشود حتما روی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود
  • 6.در صورتی که ایمیل خود را تایید نکنید مطالب سایت برای شما ارسال نخواهد شد
  • 4.هر زمان که بخواهید فقط با یک کلیک عضویت شما حذف خواهد شد.


آخریـــن هـــای گـــالـــری عـــکـــس